ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Reunion Wyatt Family już wkrótce?, Live Event WWE w Madison Square Garden i więcej!

– Strona areny Madison Square Garden podała do wiadomości pierwsze potencjalne pojedynki, które mogą się odbyć podczas świątecznego eventu w tej hali. Strona zastrzega, że karta może ulec zmianie. Poniżej zapowiedziane walki:

1. WWE Intercontinental Championship Steel Cage Match
Seth Rollins (C) vs. Dean Ambrose

2. 1-on-2 Handicap Match
Braun Strowman vs. Drew McIntyre & Dolph Ziggler

3. RAW Women’s Championship Match
Rounda Rousey (C) vs. Mickie James

4. Normal Match
Finn Balor vs. Bobby Lashley

5. NXT 10 Man Mega Tag Team Match
Johnny Gargano & WWE United Kingdom Champion Pete Dunne & NXT North American Champion Ricochet & Velveteen Dream & Aleister Black vs. NXT Champion Tommaso Ciampa & The Undisputed Era (Adam Cole & Bobby Fish & NXT Tag Team Champions Roderick Strong & Kyle O’Reilly)

Oprócz tego na gali wystąpią: Elias, Baron Corbin, Bayley, Natalya i Alexa Bliss.

– Wiele wskazuje na to, że dojdzie do kolejnego reunionu The Wyatt Family. Po stracie swoich tag team partnerów Creative Team WWE nie ma pomysłu na Wyatta i Harpera, przez co panowie mogą się ponownie połączyć w tag team, a kiedy Rowan wyzdrowieje to najprawdopodobniej dołączy do swoich braci i ujrzymy Wyatt Family w oryginalnym składzie.

– Do ciekawego pojedynku dojdzie podczas niedzielnej gali Evolve 114. Mistrzowie tag teamów tamtejszej federacji Chris Dickinson & Jaka znani jako Doom Patrol ogłosili open challenge, w którym postawili na linii swoje tytuły. Na wyzwanie odpowiedział zespół z NXT – Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford). Jest to kolejny element współpracy WWE, NXT i Evolve. Jeszcze w tym roku na galach Evolve zagoszczą Mustafa Alli i Kassius Ohno.

– Dziś swoje okrągłe 40 urodziny obchodzi jeden z najdłużej panujących mistrzów WWE, a obecnie zawodnik UFC – CM Punk. Redakcja WrestleSpot życzy zawodnikowi wszystkiego co najlepsze na kolejne lata życia.

– Na sam koniec WWE Playback, w którym Trish Stratus i Lita wspominają pierwszy main event RAW, w którym wystąpiły kobiety. Wydarzenie to miało miejsce 6 grudnia 2004 roku, a na szali znalazło się wtedy WWE Women’s Championship.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552