ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Reklamy AEW w WWE TV, Duży pojedynek ogłoszony na kolejny epizod NXT oraz więcej!

– W tym tygodniu w czasie przerw reklamowych podczas SD Live oraz NXT, zostały emitowane reklamy AEW.

Fani wrestlingu za pośrednictwem Twittera informowali o tym, że w przerwach reklamowych podczas wtorkowego SmackDown Live i zeszłonocnego NXT, widzieli spot reklamowy AEW odnośnie premiery na TNT w przyszłym miesiącu:

– Podczas ostatniego epizodu NXT doszło do Street Fight matchu pomiędzy Killianem Dainem a Mattem Riddlem. Jak informowaliśmy Was w wynikach NXT z 18.09.2019, pojedynek nie został dokończony przez włączenie się do pojedynku kilku osób z rosteru Żółto-Czarnego Brandu.

Generalny Manager NXT, Sir William Regal ogłosił, że w przyszłym tygodniu pojedynek zostanie dokończony, a zwycięzca zmierzy się z Adamem Cole’em o pas NXT.

– Przed rozpoczęciem emisji NXT odbyły się dwa dark matche. W pierwszym z nich Angel Garza pokonał Raula Mendozę, a w drugim Damian Priest wygrał z Kona Reevesem. Warto dodać, że Reeves w czasie pojedynku dość mocno krwawił, a po walce udał się na zaplecze z pomocą oficjeli przy owacji na stojąco od fanów.

– Po zwycięstwie i przejęciu tytułu NXT North American Championship przez Rodericka Stronga, każdy członek aktualnie UE posiada tytuł mistrzowski. Poniżej The Undisputed ERA świętujący swoją kolejną zdobycz: