ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Reklama WWE 2K17, Nowy theme song T.J. Perkinsa i więcej!

WWE2K17

– WWE udostępniło na swoim Youtubowym kanale najnowszą reklamę gry WWE 2K17. Możemy zobaczyć w niej takie postacie jak Seth Rollins, The Big Show, Alberto Del Rio, Sheamus, Dean Ambrose czy Brocka Lesnara z Paulem Heymanem. Przypominamy, że światowa premiera gry będzie miała miejsce 11 października, a w Polsce będziemy mogli nabyć ją zaledwie trzy dni później.

– T.J. Perkins zadebiutował w głównym rosterze WWE na wczorajszej gali Clash of Champions i obronił swój pas Cruiserweight w walce z The Brianem Kendrickiem. Podczas wejścia mogliśmy usłyszeć jego nowy theme song, który jest inspirowany grami wideo.

– Pomimo niefortunnego upadku na głowę, który Cesaro zaliczył przy wykonywaniu Suicide Dive’a na Sheamusie, żaden z tych zawodników nie został kontuzjowany. Poniżej możecie zobaczyć moment, w którym Cesaro mógł doznać bardzo poważnej kontuzji, a także jego komentarz co do samej walki:

– D-Von Dudley potwierdził na swoim Twitterze, że podpisał nowy kontrakt z WWE. Były mistrz Tag Team swoją pracę na zapleczu zaczął już wczoraj na gali Clash of Champions.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552