ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Reigns lata świetlne przed KO, Co Undertaker robił w NYC? Nowa gra od WWE?


– Były mistrz WWE, Sid Vicious wypowiedział się na temat aktualnego produktu WWE i jego największych gwiazd.

Rzecz w tym, że ta sytuacja przypomina mi ten moment gdy odchodziłem, gdy produkt był na szczycie. Wróciłem jako Sycho Sid i patrzyłem na nasz aktualny roster i widziałem Rexa Kinga, Steve’ego Dolla i mówiłem „Czekajcie. Znam tych kolesi i oni nie zarobią wam pieniędzy. O co tutaj chodzi?” Gdy dołączyłem widziałem jak źle było z biznesem. Nienawidzę tego mówić, ale gdy widzę ludzi jak Kevin Owens oraz ten Yakamora i cała reszta ludzi jak oni… Gdy to widzę, mówię „Ten biznes albo musi być zły, albo utkwili w punkcie gdzie ich już nic nie obchodzi.” To wszystko co wiem.

Sid odniósł się również do Romana Reignsa:

Uważam, że jest jednym z większych talentów jaki posiadają. Wygląda wiarygodnie, wygląda dobrze, dobrze spisuje się za mikrofonem. I jeśli porównamy go do kogokolwiek, porównajmy go do ostatniego kolesia którego przytoczyłeś, tego grubasa w koszulce, Kevina Owensa. Nie ma żadnego porównania. Uważam, że Roman jest lata świetlne przed tym typem.

– The Undertaker był widziany podczas minionego weekendu w New York City, gdzie odbywała się gala SummerSlam. Wiele osób spekulowało jego wielki powrót i kontynuowanie rywalizacji z Romanem Reignsem. Dead Man jednak nie pojawił się ani na PPV ani na żadnej z tygodniówek. Jerry „The King” Lawler odniósł się do wiadomości o pobycie Takera na Brooklynie:

Nie widziałem go ani nie słyszałem, aby ktokolwiek o nim wspominał (na zapleczu SummerSlam – przyp. red.). Przebierałem się w pokoju, przez który przechodziła każda osoba znajdująca się w karcie i nie widziałem go tam. Ale wiecie co? Właśnie sobie coś uświadomiłem. Mógłby tutaj być z powodu robienia skanów dla nowej gry. Każdy obecny na tym show musiał to robić włączając w to mnie. Ta firma to nie ludzie od 2K, będzie inna gra, która wyjdzie w przyszłym roku. Wszyscy więc musieli mieć zeskanowane twarze i ciała.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743