ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Reigns kapitanem RAW na Survivor Series? Stan zdrowia chorych zawodników, Oglądalność tygodniówek


– W najbliższy poniedziałek odbędą się badania Romana Reignsa, Braya Wyatta i Bo Dallasa. Prognozy wydają się być optymistyczne i jeśli wszystko pójdzie z planem, cała trójka wkrótce dołączy do reszty rosteru. Co ciekawe, Roman Reigns jest aktualnie przymierzany do bycia kapitanem Teamu RAW podczas Survivor Series Matchu.

– Zarówno RAW, jak i SmackDown Live zanotowały wzrost oglądalności w tym tygodniu. Czerwoną Tygodniówkę obejrzało 2,953 miliona widzów, co jest wzrostem aż o 10% w porównaniu do zeszłego tygodnia, gdzie oglądających było zaledwie 2,688 miliona. Pierwszą godzinę RAW oglądało aż 3,332 milionów osób, jednak z każdą godziną ta liczba malała o ponad 300 tysięcy. SmackDown Live oglądało 2,699 miliona telewidzów, co jest wzrostem o ponad 300 tysięcy w porównaniu z zeszłym tygodniem, gdzie Niebiescy uplasowali się na dziewiątym miejscu w rankingu oglądalności. W tym tygodniu było to 3 miejsce w całym kraju.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778