ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Reakcja szatni WWE na Double or Nothing, Relacje AEW z CM Punkiem oraz więcej!

– W ostatni weekend byliśmy świadkami tworzenia nowego rozdziału w historii profesjonalnego wrestlingu.

25 maja została wyemitowana gala All Elite Wrestling Double or Nothing, czyli najnowszy twór Cody’ego Rhodesa, Kenny’ego Omegi, Matta i Nicka Jacksonów oraz wielu innych osób. Niewątpliwie było to wielkie wydarzenie, które zapadło w pamięć fanom wrestlingu z całego świata, a jeżeli ktoś z Was pominął galę, może przeczytać krótką relację z tego, co działo się na Double or Nothing tutaj.

Na usta masy osób nasuwa się pytanie – jak na galę The Elite zareagowały osoby z szatni WWE? Poniżej możecie przeczytać kilka wpisów z Twittera na ten temat:

 

W kwestii samych wpisów, zachodnie serwisy podają, że prezes WWE Vince McMahon jest wściekły na osoby, które wspominają o nowym rywalu na arenie wrestlingowej. Towarzyszą mu również negatywne emocje w kwestii osób, które pojawiły się na samej gali jak np. Bret Hart czy Diamond Dallas Page. Dodatkowo, Dustin Rhodes przyznał, że po samej gali zgłosiło się do niego ponad 30 pracowników WWE i pogratulowało mu udanego show z bratem.

– Pozostając w temacie All Elite Wrestling, przed emisją Double or Nothing fani pro wrestlingu zastanawiali się, czy na wydarzeniu ujrzymy ulubieńca publiczności jakim jest CM Punk, a o którym trudno jest zapomnieć od czasu jego odejścia z WWE w 2014 roku. Dodatkowo przed 25 maja Punk spotkał się z niektórymi osobami z AEW, a nawet pojawił się na gali federacji niezależnej, o czym informowaliśmy tutaj. Niedawno prezes AEW Tony Khan wypowiedział się na temat byłego mistrza WWE. Ujawnił on, że na pierwszej liście rosteru AEW, którą ujrzał, również znajdował się Punk. Powiedział, że zdołał zatrudnić prawie każdego z tej listy. Stwierdził, że ma dobre relacje z Brooksem, jednak według niego pojawienie się Punka na Double or Nothing byłoby zniewagą biorąc pod uwagę to, co osiągnęli w weekend.

– Jak podaje PWInsider, Road Dogg został zatrudniony w NXT, jednak nie jest na ten moment wiadome czym zajmie się były członek DX. James był również widziany w WWE Performance Center i pojawił się w materiale WWE PC Combine, który zostanie wyemitowany na WWE Network.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556