ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Reakcja na wczorajszy segment z udziałem Div, Stardust ostrzega Amella i więcej! (Spoilery)

new-raw
– Uwaga! Poniżej znajdują się spoilery z wczorajszego RAW.

– Według PWInsider oficjele WWE byli absolutnie zachwyceni wczorajszym segmentem z udziałem Div NXT. Ich zdaniem dywizja kobiet zrobiła dobry krok naprzód. Oryginalne plany zakładały, aby rozpocząć taki program w okolicach SummerSlam w Sierpniu. Jednakże ze względu na wygraną amerykanek na mundialu w Kanadzie w ubiegłym tygodniu oraz faktu, że obecnie skupia się uwagę na kobietach to WWE postanowiło wykorzystać to i dać szansę Divom z NXT.

Podczas RAW obecny był m.in Ric Flair, który chciał zobaczyć debiut swojej córki w głównym rosterze. Ojciec Charlotty miał podobno powiedzieć, że był to bardzo emocjonujący moment dla niego.

Debiutujące zawodniczki pochwalił za pośrednictwem Twittera Mick Foley:
https://twitter.com/RealMickFoley/status/620763512353214467

O swoim debiucie wypowiedziała się obecna mistrzyni kobiet NXT, Sasha Banks:

– Pojawiły się spekulację, że aktor Stephen Amell ma rywalizować z The Mizem. Spekulacja pojawiły się po serii wpisów na Twitterze pomiędzy aktorem a zawodnikiem WWE. Dodatkowo powracający wczoraj Stardust po RAW również dodał wpis po którym można sugerować, że kontynuuje feud z Amellem.
Poniżej wpisy z Twittera o których mowa powyżej:

– Będąc przy temacie powrotu Stardusta, jego starszy brat tak skomentował jego powrót:

– Zdjęcie z treningu The Undertakera:

– RAW Fallout:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552