ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Reakcja Finna Balora na zwycięstwo Floyda Mayweathera, Matt Hardy o rysunku przedstawiającym rywalizację z Young Bucksami i więcej!

– Jak wszyscy wiemy, na wczorajszej gali w Las Vegas, niepokonany Mayweather podjął Króla UFC, Conora McGregora. Walkę obserwował cały świat i na jej temat wypowiedział się m.in. rodak Conora, Finn Balor.

On jest kawałem mężczyzny. Uczciwa walka, Conor!

#Conor McGregor

– Niedawno minął rok od legendarnego feudu Hardy Boyz z Young Bucks. Z tej okazji wydawnictwo Wizard World ukazało niesamowity rysunek przedstawiający ich rywalizację. Do całej sytuacji na Twitterze odniósł się Matt Hardy.

– Jako podbudowa do nadchodzącego Pay-Per View, WWE opublikowało na swoim kanale subiektywnie najlepszą walkę na No Mercy w 2016 roku. Oczywiście mowa o pojedynku Dolpha Zigglera z The Mizem w stypulacji Career vs Title.

Link do walki:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743