ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Reakcja Becky Lynch na ominięcie PPV, Wywiady z zawodnikami po No Mercy i więcej!

FEATUREBECKY_05202015jg_0029

– Jak już informowaliśmy we wczorajszych wpisach, Becky Lynch z powodu kontuzji musi pauzować do końca października i niestety nie wystąpiła na wczorajszej gali No Mercy. Jej walka przeciwko Alexie Bliss została przeniesiona i odbędzie się 8 listopada na SmackDown Live w Glasgow w Szkocji. Mistrzyni wypowiedziała się na temat przerwy i potwierdziła na zdjęciu, że była przygotowana do pewnego rodzaju operacji:

– Podczas wczorajszej walki o pas WWE spotkaliśmy się z sytuacją, w której AJ Styles w tym samym momencie odklepał do dźwigni Deana Ambrose’a i Johna Ceny. Podczas Talking Smack, które ostatecznie odbyło się zaraz po No Mercy, Daniel Bryan i Shane McMahon wypowiedzieli się na ten temat. Generalny Manager mówił o tym, że była to ciężka sytuacja, ponieważ zwycięzca mógł być tylko jeden. Shane zgodził się z decyzją sędziego, którą było kontynuowanie walki. Dodał, że Daniel jak i on podjęliby tę samą decyzję. Bryan powiedział także, że po podwójnej dźwigni i odklepaniu przez Styles’a chciałby zobaczyć jeszcze walkę jeden na jednego pomiędzy nim a Johnem Ceną lub Deanem Ambrosem.

– Poniżej możecie zobaczyć wywiady i inne materiały wideo z zawodnikami, którzy wygrali swoje starcia na wczorajszej gali PPV:

– Na trybunach podczas wczorajszej gali No Mercy w Sacramento zasiadło 14,324 fanów. Był to pierwszy raz, kiedy gala PPV WWE odbyła się na arenie Golden 1 Center.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552