ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

RAW okrzyknięte najgorszym show pro-wrestlingu, Jakie plany ma Seth Rollins po zakończeniu przygody z wrestlingiem? WWE Championship Gallery

– WWE Intercontinental Champion – Seth Rollins po gali Survivor Series był gościem w Greg Atoms Show 1130-KWKH.

Opowiadał o swoich planach po przejściu na emeryturę oraz jego walce na Survivor Series z Shinsuke Nakamurą.

Jego pojedynek z Shinsuke Nakamurą w Survivor Series:

Tak, w zeszłym roku mieliśmy okazję przez krótką chwilę mierzyć się w Royal Rumble, ale na Survivor Series po raz pierwszy zmierzyliśmy się w single meczu. Nie wypowiem się za Shinsuke, ale dla mnie było to coś, on jest kimś i żywię w stosunku do niego dużo szacunku. Podziwiałem go z daleka, aby w końcu móc wejść z nim do jednego ringu, sprawdzić się przeciwko niemu, dowiedzieć się, jak dobry jestem. To przyjemność walczyć z tak doskonałym przeciwnikiem. Jestem zadowolony, że nasz pierwszy pojedynek zakończył się powodzeniem.

Co Seth zrobi po zakończeniu swojej przygody z wrestlingiem:

W pewnym sensie mam już coś załatwionego ze szkołą wrestlingową w Iowa. Myślę, że kiedy już zejdę z drogi, a moja kariera dobiegnie końca, wezmę sobie przynajmniej kilka lat wolnego i trochę się rozluźnię. Chociaż, kto wie, mogę równie dobrze oddać się interesom – to zawsze była moja pasja.

Pierwsza reakcja Rollinsa na następujące gwiazdy WWE:

* Braun Strowman – „Potwór”

* Mistrzyni WWE Raw – Ronda Rousey – „Ona jest aberracją”

* Drew McIntyre – „Dziwoląg, ale pochwalam jego etykę pracy”

* Alexa Bliss – „Sour Patch Kid. Ona jest słodka i jednocześnie kwaśna”

 

 

– Poniedziałkowy odcinek WWE Monday Night RAW z Milwaukee w stanie Wisconsin został oceniony przez krytyków internetowych jako najgorsze show. Jeden z fanów wyraził swoją frustrację związaną z serią, edytując stronę Wikipedii dla miasta Milwaukee, zauważając, że w mieście odbyło się wydarzenie, które doprowadziło do śmierci pro-wrestlingu. Edycja została cofnięta, ale oto co napisano:

[…] Milwaukee jest głównym centrum kulturalnym i gospodarczym obszaru metropolitalnego w Milwaukee, a także miastem, w którym zapasy zginęły podczas odcinka RAW, który został wyemitowany z Milwaukee w dniu 26.11.2018.

Tygodniówka WWE RAW została skrytykowana również w niemieckiej gazecie „Bild Zeitung”, jednym z najpopularniejszych tabloidów w kraju. RAW zostało okrzyknięte najgorszym telewizyjnym show WWE wszechczasów. Wygląda na to, że winę za tak nieudany tydzień można przypisać wyłącznie Vince’owi McMahonowi. Biuletyn „Wrestling Observer” donosi, że to właśnie Vince w większości rozpisał ten odcinek.

 

 

– WWE udostępniło nową odsłonę WWE Championship Gallery. Pod uwagę brano zawodników i zawodniczki, którzy byli inauguracyjnymi posiadaczami tytułów WWE, przeszłych i obecnych. W galerii znaleźli się między innymi: Mistrz NXT UK Women – Rhea Ripley, Finn Balor (mistrzostwo Universal), WWE SmackDown’s Women Champion – Becky Lynch, Paige (NXT Women’s Championship) i inni.

 

Jeśli chodzi o utrzymywanie bieżących mistrzostw @WWE, te gwiazdy mogą powiedzieć, że były PIERWSZE! http://bit.ly/2DSjXnU