ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

RAW 03.07.2017 – Wyniki

RAW odbywało się w Pheonix – stolicy stanu Arizona. Rozpoczął je Enzo Amore, który udzielił w ringu dobre promo podbudowujące jego walkę z Big Cassem, mającą miejsce na nadchodzącym PPV „Great Balls of Fire”. Zawodnik mówił, że mnóstwo razy był bity zarówno w ringu, jak i poza nim, lecz cały czas się podnosił bo wierzy w to, co robi i jest dumny z siebie oraz wszystkich wspierających go fanów. Cass został na zapleczu poproszony o komentarz. Gdy go udzielał, został zaatakowany przez rozpędzonego Enzo. Byłych partnerów musieli rozdzielać sędziowie.

 

Sasha Banks & Bayley vs Nia Jax & Alexa Bliss
Banks poddała mistrzynię tym samym wygrywając starcie dla swojej drużyny.

 

Braun Strowman na backstage’u kazał Kurtowi Angle’owi znaleźć mu przeciwnika na dziś oraz na „Great Balls of Fire”, ponieważ po tym, co zrobił Romanowi Reignsowi Samoańczyk, nie będzie mógł zawalczyć z nim w Ambulance Matchu.

 

Noam Dar w/ Alicia Fox vs Cedric Alexander
Kolejne starcie tej dwójki zwyciężył Cedric po Lumbar Check.

 

W ringu pojawił się The Miz wraz z Maryse, Curtisem Axelem i Bo Dallasem. Mistrz Interkontynentalny negatywnie wypowiadał się o Deanie Ambrosie, który w pewnym momencie mu przerwał, wychodząc na rampę. Pretendent do tytułu postanowił wykorzystać swój rewanż już teraz, jednak coś do powiedzenia miał Heath Slater. Były członek „Nexusa” również chciał zawalczyć z Mizem o pas, ponieważ nigdy nie miał indywidualnej szansy na mistrzostwo i ma dzieci. Umożliwił mu to GM Czerwonej Tygodniówki ustalając tę walkę jako następną.

 

The Miz vs Heath Slater (Intercontinental Championship Match)
Mike obronił swój pas z pomocą Curtisa Axela i Bo Dallasa, którzy poza ringiem pobili Rhyno. Odwróciło to uwagę Heatha umożliwiając wykonie Skull Crushing Finale. Po walce Bo wraz z Curtisem zaczęli okładać Slatera ciosami. Na pomoc wybiegł mu siedzący obok komentatorów Dean Ambrose. „Lunatyk” został powstrzymany przez ochronę Miza i otrzymał akcję kończącą panującego Intercontinental Championa.

 

Następnie miejsce miały trzy krótkie segmenty:

  • Titus O’Neil zaproponował Apollo Crews’owi podjęcie walki z Braunem Strowmanem i spotkał się z akceptacją.
  • R-Truth zaatakował Goldusta podczas jego proma i wyrzucił go z ringu.
  • Cesaro wynegocjował u Kurta walkę z Finnem Balorem.

 

Seth Rollins vs Curt Hawkins 

Seth zesquashował swojego przeciwnika i wypowiedział parę zdań w kierunku Braya Wyatta.

 

Samoa Joe i Brock Lesnar odbyli ze sobą krótką wideo rozmowę, po której zdenerwowany „Destroyer” szukał Lesnara po korytarzach areny. Znalazł go w jednym z pomieszczeń, ale został odciągnięty przez ochronę zanim doszło do jakiegokolwiek kontaktu z Bestią.

 

Mustafa Ali vs Neville
Anglik poddał rywala wygrywając walkę.

 

Stojący na pustkowiu Bray Wyatt udzielił promo w stronę Setha Rollinsa, ponownie nazywając się Bogiem.

Pewna siebie Alexa Bliss zapowiedziała niedzielną wygraną z Sashą Banks twierdząc, że dziś pozwoliła jej zwyciężyć.

 

Cesaro w/ Sheamus vs Finn Balor
Tuż przed rozpoczęciem pojedynku do komentatorów dołączyli The Hardy Boyz. Finn Balor wyszedł zwycięsko z tej wyrównanej, dość długiej walki po nie małym zamieszaniu, gdyż poza ringiem rozpętał się brawl z udziałem Sheamusa, próbującego wymusić porażkę 1. Universal Championa Eliasa Samsona oraz właśnie Hardy Boyz.

 

Braun Strowman vs Apollo Crews w/ Titus O’Neil
Piękne przedstawienie przez Titusa nie pomogło Apollo i poległ on przeciwko olbrzymowi. Braun mógł pokonać byłego zawodnika NXT szybciej, lecz dwukrotnie przerywał pin wykonując kolejny Powerslam. Dopiero po trzecim finisherze pozwolił sędziemu doliczyć do trzech. Chcący zapobiec kompletnej dewastacji swojego podopiecznego Titus sam również otrzymał akcję kończącą Strowmana. „Monster Among Men” przywlekł ledwo stojącego na własnych nogach Crewsa do zaparkowanej obok rampy karetki, która nie odjeżdżała mimo jasnego sygnału z jego strony. Kierowcą okazał się być Roman Reigns. The Big Dog zakończył RAW wykonując na wrogu Spear ze wspomnianej rampy na stojący tuż obok niej stół.

Tags:
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552