ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Randy Orton przejdzie heel turn? Plany dla Jindera Mahala, Jericho krytycznie o 2 sezonie Southpaw

– Randy Orton był gościem w E&C’s Pod of Awesomeness. Cały wywiad możecie przesłuchać tutaj. Oto najciekawsze z wypowiedzi byłego mistrza WWE:

Na temat Kevina Owensa:

Wydaje mi się, że Kevin Owens dobrze to sobie wszystko wymyślił. Zaczął jako grubas, skończy jako grubas. Próbuje stać się over będąc grubym kolesiem, który potrafi walczyć. I niech robi to dalej, jest świetny, a ja zazdrosny.

O byciu heelem:

Uwielbiam to i mam nadzieję, że do tego wrócę. Byle wcześniej niż później bo mam już dość bycia babyface’em, to na pewno.

– Aktualny plan zakłada, że Jinder Mahal będzie mistrzem WWE aż do WrestleManii 34. Jest możliwość, że Shinsuke Nakamura odbierze mu pas podczas Hell in a Cell, jednak wtedy miałby go szybko stracić na rzecz byłego członka 3MB. W grudniu odbędzie się trasa WWE po Indiach dla brandu RAW. Jinder Mahal ma być wielką atrakcją i pojawiać się tam jako mistrz WWE.

– Chris Jericho wypowiedział się na temat drugiego sezonu Southpaw Regional Wrestling podczas swojego wywiadu z Ring Rust Radio:

Wydaje mi się, że pierwsza część jest najlepsza, bo nikt tak naprawdę nie wiedział co zobaczy. Każdy chciał być w drugiej części i niektóre postacie nie były dobrze dopracowane. Charakter, który odgrywał The Miz, jakkolwiek on się nazywał (Adam Düng – przyp.red.) … uważam, że był tragiczny, to nie było zabawne. Myślę też, że rzeźnicy (Rhyno i Seth Rollins – przyp.red.) nie byli zabawni. Pierwszy sezon był bardzo zabawny, bo nikt nie brał tego na poważnie. Każdy był tym kim chciał być. To jest jak ten wymuszony sequel do filmu, który nigdy nie jest tak dobry jak oryginał.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552