ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Randy Orton oskarżony o molestowanie seksualne?!


– WWE „przygląda się sprawie”. Taką informację podał Josh Nason z F4WOnline. Podczas audycji w radio MLW, były członek creative teamu Court Bauer wyjawił, że Randy Orton rozebrał się przy nim i dotykał swojego przyrodzenia, a następnie poprosił go o uściśnięcie jego ręki.

Tak było za każdym razem z kimś nowym. Randy wchodził do pokoju, wkładał swoją rękę do swoich spodni, wyciągał penisa i się dotykał, a potem mówił „Jestem Randy Orton, uściśnij moją dłoń. O, nie chcesz uścisnąć mojej dłoni? Krępujesz się? To poje****. Powinienem powiedzieć Vince’owi i Stephanie, że nie chcesz uścisnąć mojej ręki?”

To jednak nie koniec. Nason wyjawił także tę historię o Bauerze:

Podczas tych incydentów, pracownicy czuli się niekomfortowo gdy Orton wygłaszał swoje przemowy podczas obnażania się. Bauer powiedział, że uniknął tej sytuacji, bo gdy Randy miał rękę w spodniach, do pokoju wkroczyła Stephanie McMahon. Bayer potwierdził tę historię na Twitterze dodając, że nie jest obrażony na Ortona.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783