ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Push Murphy’ego dziełem przypadku? Pierwsze informacje o DLC do WWE 2K20 oraz więcej!

– Aktualny storyline na SmackDown Live z udziałem Buddy’ego Murphy’ego nie był planowany.

Informowaliśmy Was kilka tygodni temu, że Buddy Murphy był widziany na zapleczu SD Live chwilę po tym, jak ktoś zaatakował Romana Reignsa, co doprowadziło fanów do spekulacji, że były mistrz Cruiserweight stoi za atakami na The Big Doga.

Bryan Alvarez podczas ostatniego podcastu Wrestling Observer Live przyznał, że Murphy przypadkowo znalazł się na zapleczu w tamtym momencie i nie powinno go tam być. WWE nakręciło moment z atakiem na Reignsa. Włodarze zobaczyli, że na nagraniu znajduje się Murphy. Dodatkowo później pojawiły się spekulacje w internecie odnośnie napastnika, więc WWE postanowiło skorzystać z okazji i tak Buddy Murphy znalazł się wraz z Reignsem, Bryanem oraz Rowanem w głównym storylinie Błękitnej Tygodniówki.

– 2K ogłosiło „WWE 2K20 Originals: Bump In the Night” DLC w ramach pre-orderowego bonusu. W skład DLC wejdzie 11 gwiazd w horrorowej odsłonie: The Fiend” Bray Wyatt, „Demon King” Finn Balor, „The Swampfather” Bray Wyatt, „FrankenStrowman” Braun Strowman, „Wicked” Aleister Black, „Unleashed Apex Predator” Randy Orton, „Fed-Up” Sheamus, „Survivor” Mandy Rose, „Twisted” Nikki Cross oraz 2 tajemnicze wersje gwiazd WWE, nowy epizod w trybie Showcase, dwie areny (Wyatt Swamp Arena oraz Cemetary Brawl Arena), nowe 2K Story Towers oraz gracze dostaną dodatkowe elementy inspirowane horrorami w trybach Creations.

DLC będzie można kupić oddzielnie w cenie 14,99 dolarów (około 60 zł).

– WWE na swoim kanale wrzuciło kompilację wszystkich zmian posiadaczy tytułu 24/7:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552