ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Punishment Martinez z nowym ringnamem, co dalej z Sashą Banks? oraz więcej!

– Jeden z najnowszych nabytków WWE czyli Punishment Martinez, jak większość zawodników federacji również padł ofiarą zmiany ringname’u.

Jednak oprócz imienia zmieni się również jego postać. Od teraz były ROH TV Champion będzie znany jako Damien Priest, a jego gimmick będzie go przedstawiał jako jeszcze bardziej mrocznego. Zmiana została przedstawiona we wpisie portalu Sports Businsess Journal dotyczącym WWE Performance Centre który możecie przeczytać tutaj. Sam zawodnik wypowiedział się o zmianie:

Zawsze byłem dziwnym, niezwykłym, ciemnym, więc to jest postać, którą zawsze reprezentowałem.

Zmiana nie została jeszcze oficjalnie przedstawiona przez samą federację, nie wiadomo również kiedy WWE zamierza przedstawić nową postać zawodnika.

– WWE za wszelką cenę chce, aby Sasha Banks pozostała w federacji. Od kilku dni z Ameryki dochodzą informacje, że była mistrzyni kobiet chce opuścić WWE. Federacja ma zaoferować jej lepszy kontrakt oraz dać trochę czasu na przemyślenie decyzji z nadzieją, że pojawi się ona na Money In The Bank. Aktualnie Sashę Banks zastąpiła Naomi, ale sama zawodniczka wypowiedziała się, że nie jest w stanie całkowicie zastąpić jedynej „The Boss”.

– Pojawiły się informacje, że WWE planowało rozpad Glorious Gable przez heel turn Bobby’ego Roode’a. Miało to doprowadzić do rywalizacji, która miała być kluczowa dla nadchodzących miesięcy. Jednak do starć obu panów najpewniej nie dojdzie, ponieważ drużyna rozpadła się podczas Superstar Shake-up – Roode pozostał na Monday Night RAW, a Gable trafił na Niebieską Tygodniówkę.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552