ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Przyszłość Kofiego Kingstona, kto miał zmierzyć się z Danielem Bryanem? oraz więcej!

– Już w tę niedzielę na WrestleManii czeka nas od dawna wyczekiwany pojedynek pomiędzy Kofim Kingstonem a Danielem Bryanem.

Jak podają zachodnie zródła, Vince McMahon nadal nie podjął ostatecznej decyzji w sprawie wygranej Kofiego, jednak wiele czynników wskazuje na to, że to właśnie członek The New Day opuści ring jako nowy WWE Champion. Nasuwa się pytanie – ile czasu Kingston będzie mistrzem? Zagraniczne portale informują, że Kofi będzie w posiadaniu pasa do tegorocznego SummerSlam, ponieważ federacja ma inne plany co do mistrzostwa i osoby która ma być twarzą Niebieskiej Tygodniówki.

– Pojawiły się informacje o oryginalnych planach co do przeciwnika Daniela Bryana na WrestleManii. Jak się okazuje, miał nim być Mustafa Ali. Zawodnicy mieli już się zmierzyć na Fastlane, jednak do walki został dodany Kevin Owens. Jednak głównie dzięki WWE Universe, które okazało ogromne wsparcie dla Kofiego, plany zostały zmienione.

– W ostatnim odcinku SmackDown LIVE doszło do zmiany posiadaczki mistrzostwa kobiet Niebieskiej Tygodniówki – Charlotte pokonała Asukę i stała się 3-krotną mistrzynią kobiet SmackDown LIVE. Skomplikowało to trochę plany co do Main Eventu WrestleManii, w którym zmierzą się Becky Lynch, mistrzyni kobiet RAW Ronda Rousey oraz właśnie Charlotte Flair. Jak podaje Dave Meltzer, podczas dzisiejszego odcinka RAW ma zostać ogłoszone, że stawką w walce będą dwa pasy, a nie tylko mistrzostwo Monday Night RAW.