ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Przyszłość Barona Corbina, stan Vadera i więcej!

 

– Baron Corbin ma w tym roku stać się topowym heelem SmackDown Live i wskoczyć do grona main eventerów Niebieskiej Tygodniówki.

WWE wysoko ceni zawodnika i chce, aby odnosił on w federacji McMahonów sukcesy, czego dowodem jest umieszczenie go w opublikowanym ostatnio filmiku, przedstawiającym 5 gwiazd, które mogą w przyszłości zostać mistrzami. Według Wrestling Observer zanim „The Lone Wolf” stanie się rywalem Randy’ego Ortona, zostanie wokół niego zmienionych parę rzeczy, w tym muzyka. Możemy się zatem spodziewać nieco nowej wersji byłej gwiazdy NXT.

 

– Były WCW United States i World Heavyweight Champion Vader, zasłabł podczas Dradition Tatsumi Fujinami Debut 45th Anniversary Tour In Tokyo. 61-latek, mimo wieku i niewydolności serca, walczył w Six Man Tag Team Matchu. Podczas pierwszego spotu z jeszcze starszym od siebie Fujinamim, Amerykanin upadł na głowę, przez co po pojedynku stracił przytomność. Zapewnił jednak, że to wydarzenie nie ma związku z jego problemami zdrowotnymi. Był w stanie zejść na zaplecze o własnych siłach.

 

– W internetowym sklepie WWE pojawiła się koszulka Brauna Strowmana.

 

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552