ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Przykre zdarzenie w rodzinie Ricocheta, dziwne zakończenie dark matchu po SmackDown, Status Samoa Joe

– W rodzinie Ricocheta doszło do przykrego incydentu.

Zawodnik RAW wyjawił, że jego matka straciła dom w wyniku pożaru i zachęcił do zbiórki pieniędzy na jego odbudowę. Na szczęście w czasie pożaru w domu nikogo nie było. Rodzina straciła niestety wszystkie pamiątki z dzieciństwa Ricocheta i jego rodzeństwa.

 Zbieram pieniądze na pomoc mojej mamie w odbudowie życia po pożarze domu.. Kliknijcie, by wesprzeć:


– Po SmackDown Live jego świeżo upieczony wrestler, Roman Reigns, wziął udział w dark matchu, który zakończył się w bardzo dziwny sposób. Rywalem Romana był Randy Orton. „Viper” wykonał Spike DDT i spróbował wykończyć Reignsa RKO, jednak ten skontrował je do Superman Punchu, po którym nadszedł Spear. Ku zaskoczeniu wszystkich Randy od razu wyczołgał się z ringu i nie został przypięty. Mimo to rozbrzmiała muzyka „Big Doga” i wszystko wyglądało tak, jakby przepisowo wygrał walkę.


– TUTAJ pisaliśmy, że Samoa Joe został przeniesiony na RAW, gdzie ma rywalizować z Braunem Strowmanem, ale przez chorobę nie mógł wystąpić w Montrealu. Z tego powodu WWE wymyśliło segment z udziałem Strowmana i EC3. Pomimo poparcia tych doniesień transferem Finna Balora na SmackDown, niektórzy wciąż nie są pewni przejścia United States Championa na Czerwoną Tygodniówkę. Wątpliwości rozwiewa Dave Meltzer. Przestawiamy wypowiedź z Wrestling Observer Radio:

Samoa Joe będzie na RAW. Nie zostało to zapowiedziane. Miał być przedstawiony podczas show, ale przez to, że został wysłany do lekarza i zdjęty z show, nie potwierdzili tego zeszłej nocy.


[ZOBACZ TAKŻE: PUNISHMENT MARTINEZ Z NOWYM RINGNAMEM, CO DALEJ Z SASHĄ BANKS? ORAZ WIĘCEJ!ALEXANDER WOLFE ŻEGNA SIĘ Z WWE? PODSUMOWANIE SHAKE-UPU PO SMACKDOWN LIVE]