ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Przyczyna śmierci Bobby’ego Heenana, Trailer gry WWE 2K18, Możliwe powroty do WWE i więcej!

– Na kanale IGN na YouTube pojawił się oficjalny trailer rozgrywki gry WWE 2K18. Musimy przyznać, że wygląda on imponująco. Poniżej prezentujemy właśnie to wideo.

Tutaj informowaliśmy o śmierci WWE Hall of Famera Bobby’ego Heenana. Portal TampaBay.com informuje, że śmierć nastąpiła po urazie organów, które ucierpiały przy walce z rakiem legendarnego menedżera. Z kolei córka Hall of Famera wypowiedziała się na ten temat:

To był jego czas.

– WWE na swojej stronie poinformowało, że Paige wróciła do WWE Performance Center, gdzie będzie przygotowywać się do powrotu na ring po kontuzji, którą odniosła ponad rok temu. O Angielce było ostatnio głośno z powodu incydentów z jej partnerem Alberto El Patronem. Mimo to federacja Vince’a McMahona postanowiła dać zawodniczce jeszcze jedną szansę.

– Na koniec kilka materiałów z kanału WWE na YouTube:

Legendarny finisher w użyciu przez Sheamusa i Cesaro:

5 rzeczy, które musicie wiedzieć przed SmackDown Live, które tak jak zawsze będziecie mogli za darmo obejrzeć w naszej zakładce live:

Top 10 momentów Monday Night RAW:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552