ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Przetasowania w brandach?, DLC do WWE 2K17, Filmy z kanału WWE na YouTube

danielbryan

– Podczas debaty pod tytułem „State of WWE Universe” pomiędzy generalnymi menadżerami i komisarzami obu brandów, GM SmackDown Live Daniel Bryan stwierdził, że widziałby na swojej tygodniówce Cesaro oraz Samiego Zayna. Ta wypowiedź może sugerować, że już niedługo możemy być świadkami kolejnych transferów między brandami, tak jak to było w przypadku Jacka Swaggera, który przeniósł się z RAW na SmackDown Live.

– Fanów gier o tematyce wrestlingu powinien z kolei ucieszyć fakt, że 2K Sports wypuściło pierwsze DLC do gry WWE 2k17. Paczka zawiera gwiazdy, które dostępne były w droższych pakietach specjalnej edycji NXT. Są to Shinsuke Nakamura, Apollo Crews oraz Nia Jax. Dodatkowo, punkty VC za które można kupić zablokowane areny lub gwiazdy, zwiększają się o 50 procent jeśli przejdziemy NXT w trybie kariery. Cena takiego pakietu wynosi 40,95 złotych (PS4 i XBOX One) lub 20,45 złotych (PS3 i XBOX 360)

– RAW Fallout
– Wywiad z mistrzami Tag Team WWE – The New Day:

– Film przedstawiający wejście uczestników teamu SmackDown Live na arenę RAW:

– Wywiad z WWE Cruiserweight Championem Brianem Kendrickiem:

– Wywiad z WWE Women’s Champion Charlotte Flair:

– Na koniec Top 10 momentów z RAW:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552