ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Przegląd mistrzów po WrestleManii [SPOILERY Z OBU DNI WRESTLEMANII 36]

– Jesteśmy już po WrestleManii 36. Jak zwykle na Największej Scenie ze Wszystkich doszło do kilku zmian posiadaczy pasów mistrzowskich. Całą sytuację przedstawiamy poniżej:

– Zaczynamy od WWE Championship, gdzie Drew McIntyre zakończył 184 dniowe panowanie Brock Lesnara. Kolejnym tytułem, który zmienił posiadacza był Universal Championship. Do tej zmiany doszło już wczoraj. W pojedynku o ten tytuł Braun Strowman pokonał Goldberga i zakończył jego 37 dniowe rządy w niebieskim brandzie. Dla obu panów są to pierwsze reigny z tym tytułem

Swoje nowe posiadaczki mają także NXT Women’s Championship i WWE Women’s Tag Team Championship. Pierwszy tytuł trafił w ręce Charlotte Flair, która pokonała Rheę Ripley i zdetronizowała ją ze szczytu kobiecej dywizji żółtego brandu po 109 dniach. Z kolei nowymi WWE Women’s Tag Team Championkami zostały Nikki Cross i Alexa Bliss. Szkotka i Amerykanka pokonały The Kabuki Warriors i po 181 dniach odzyskały pasy. Wszystkie trzy panie posiadają swoje pasy po raz drugi w karierze.

Podczas WrestleManii posiadacza aż dwukrotnie zmieniało 24/7 Championship. Pierwszego dnia Mojo Rawlet odliczył R-Trutha i po 13 dniach zakończył jego trzydzieste piąte panowanie. Z kolei drugiego dnia Rob Gronkowski odliczył swojego przyjaciela. Dla Rawleya było to siódme panowanie z tym pasem, Gronk dzierży ten tytuł po raz pierwszy.

Pozostałe pasy, a więc pasy tag teamowe i kobiece RAW i SmackDown oraz mistrzostwa Stanów Zjednoczonych i Interkontynentalne nie zmieniły właścicieli. Tak więc mistrzami pozostali The Street Profits (RAW Tag Team), John Morrison & The Miz (SmackDown Tag Team), Becky Lynch (RAW Women’s), Bayley (SmackDown Women’s), Andrade (United States) oraz Sami Zayn (Intercontinental)


 

WrestleMania wyniki Day 1


 

WrestleMania wyniki Day 2