ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Problemy zdrowotne Jima Duggana, Status Goldusta, Nowy wygląd The Undertakera

– WWE Hall of Famer ‚Hacksaw’ Jim Duggan ogłosił za pośrednictwem Instagrama, że niebawem przejdzie operację serca w Południowej Karolinie.

W grudniu Duggan powiedział ‚TMZ Sports’, że ma kłopoty z oddychaniem. Doprowadziło to do wykrycia przez lekarzy migotania przedsionków. WWE Hall of Famer dowiedział się, że wielu legendarnych zapaśników i jego bliskich przyjaciół miało do czynienia z tym samym problemem.

 

Jestem w drodze do szpitala na zaplanowaną operację serca, będzie w nocy. Potem wrócę do HOOOOOING. Docenię wszelkie dobre myśli i modlitwy. Do zobaczenia w trasie.

 

– Weteran WWE – Goldust, opublikował wpis na Twitterze, w którym zaprzeczył, jakoby jego kontrakt z federacją WWE wygasł. Pro Wrestling Sheet zauważyło, że kontrakt Goldusta niedawno wygasł i stanie się wolnym agentem w maju, zaraz po wygaśnięciu 90-dniowej klauzuli o zakazie przejścia do konkurencji. Na Twitterze mężczyzny wszystkie wzmianki o WWE zostały niedawno usunięte. Goldust teraz tweetuje jako @dustinrhodes. Jego status to: aktor/autor/artysta. Nie obyło się także bez spekulacji na temat walki Dustin vs. Cody Rhodes na imprezie AEW – ‚Double Or Nothing’, która odbędzie się w sobotę, 25 maja w Las Vegas. Domniemania nasiliły się, kiedy ogłoszono, że Cody Rhodes zmierzy się z tajemniczym przeciwnikiem.

 

Pozostaję pod kontraktem z WWE i wszystko, co zostało powiedziane online, jest kompletną bzdurą. Właśnie dlatego nienawidzę sprytnych marków!

Goldust nie był często widziany w tym roku w ringu WWE. Zawodnik przeszedł operację obu kolan w lipcu 2018 roku. Brał udział w Andre the Giant Memorial Battle Royalu na WrestleManii 34 i walce na Greatest Royal Rumble. Po tym Goldust zniknął z WWE TV, a jego występy na live eventach zostały ograniczone.

 

– Undertaker opublikował zdjęcie na Instagramie ukazujące jego przemianę fizyczną. Taker zauważył, że dokonał pewnych zmian w stylu życia, próbując zrównoważyć lata fizycznego znęcania się nad swoim ciałem podczas ciężkiego wysiłku odbytego w czasie pobytu w WWE. Zauważył, że stracił 11kg i oddał się w ręce ‚Nutrition Solutions’.

 

Informacje o moim spadku formy były bardzo przesadzone!! Dokonałem poważnych zmian w swoim stylu życia, próbując zrównoważyć lata fizycznego znęcania się, które przeżyło moje ciało w WWE. Jedną z głównych zmian była utrata 11kg. Cel osiągnięty! Chciałem podziękować @nutritionsolutions za przygotowanie posiłków! Naprawdę doceniam pomoc w utrzymywaniu mojej diety. #Iaintdoneyet #neverstopworking #rentsdue #restinpeace #goals #wwe #deathvalley #makeithappen #goodfood


[ZOBACZ TEŻ: THE UNDERTAKER TRENOWAŁ W PERFORMANCE CENTER, STING ZGŁASZA CHĘĆ WALKI ORAZ KONTUZJA ZAWODNICZKI NXT UK, JIM ROSS KOMENTATOREM W AEW, WSTĘPNE KURSY BUKMACHERSKIE NA WRESTLEMANIĘ 35 I WIĘCEJ!]


 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783