ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Problemy z wypłatami w Impact, Randy Orton vs Zack Ryder na Twitterze

– Jak donosi PWInsider, część gwiazd z Impact Wrestling ciągle nie dostała wynagrodzenia za styczniowe tapingi w Orlando.

Mówi się również, że niektórzy nie dostali jeszcze pieniędzy aż za Bound for Glory oraz nagrania z listopada. Prezydent Anthem (właściciela Impact) Ed Nordholm odpowiedział na te skargi:

Talent nie jest wyznacznikiem w ich wynagrodzeniu. Zasadniczo przewidujemy wypłacanie wynagrodzeń gwiazdom jako niezależnym wykonawcom w miesiącu następującym po miesiącu, w którym świadczone są usługi. Było to usprawnienie w stosunku do poprzedniego zarządzania, w którym czeki były wydawane tylko w trakcie emisji poszczególnych epizodów (może to być nawet 12 tygodni po nagraniu przed dostarczeniem końcowych rat).

W zeszłym roku wprowadziliśmy politykę płatności, aby płacić za wszystkie usługi świadczone w miesiącu w miesiącu po nich następującym, niezależnie od tego, kiedy programy będą emitowane. W związku z tym czeki za styczeń zostały wysłane wcześniej w połowie miesiąca; czeki na listopad zostały wysłane pocztą w połowie grudnia (i wiem, że były opóźnienia w poczcie z powodu przerwy świątecznej).

Zdajemy sobie sprawę, że jednym z nieoczekiwanych skutków przeniesienia naszych biur korporacyjnych do Kanady jest dalsze opóźnienie w transgranicznych usługach pocztowych. Pracujemy nad usprawnieniem naszego procesu obliczania płac, aby przyszłe wydarzenia były wypłacane bliżej początku każdego miesiąca po świadczeniu usług.

– Randy Orton odniósł się do Zacka Rydera na Twitterze po tym, jak Ryder opublikował film ze swojej podróży do Disney World, podczas gdy ekipa SmackDown Live była na trasie. Pewnie Randy jak zawsze ironizuje, ale to nie pierwszy raz, kiedy miał znaczącą wymianę zdań z Ryderem w mediach społecznościowych.

Brzmisz na całkiem rozpitego. Baw się dobrze podczas gdy reszta z nas jest w pracy. #WWEDenver