ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Problemy Enzo i Cassa z szatnią, Plany na SummerSlam, Dlaczego Jeff użył zwrotu z gimmicku Broken?

– The Wrestling Observer podaje, że kilka tygodni temu miała miejsce awantura w autokarze WWE. Nie jest potwierdzone jaki był jej powód, jednak wielu zawodników było tym bardzo zdenerwowanych i w rezultacie Roman Reigns wyrzucił Enzo Amore z autokaru. Mówi się również, że Enzo nie ma wstępu do męskiej szatni. Zdarzało się to już wcześniej w WWE, gdy The Miz zaczynał swoją przygodę z federacją. Enzo ma również być niezadowolony z rozpadu jego tag teamu, a zwrot którego użył na RAW podczas proma, że w rzeczywistości wiedzie mu się lepiej, miał nie znaleźć się w skrypcie i był to wyraz niezadowolenia Enzo, który na codzień mieszka w Los Angeles i wiedzie bardzo udane życie. The Observer informuje również o problemach Big Cassa. Nie są one jednak powiązane z Amore. Wielu zawodnikom nie podobają się jego poglądy polityczne. Big Cass bardzo silnie wspiera Donalda Trumpa. Oficjele jednak nie zamierzają z tego powodu porzucić pushu, jaki ostatnio otrzymuje.

– WWE planuje zrobienie walki Fatal 4-Way na SummerSlam o RAW Women’s Championship. Powodem tego jest ochrona zawodniczek, gdyż tworząc wieloosobowe walki nie muszą skupiać się tak bardzo na prywatnych storyline’ach.

– Podczas ostatniego odcinka RAW Jeff Hardy użył zwrotu ze swojego starego theme songu, którego używał w TNA. Chodzi konkretnie o fragment „would fade away and classify themselves as obsolete”. Niedługo później pojawiły się doniesienia prosto od Jeffa Jarreta, że WWE wciąż nie ma praw do gimmicku „Broken”, gdyż te prawa posiada wydawca. Jeff użył jednak zwrotu, gdyż to on napisał te słowa i mógł je zacytować bez żadnych problemów prawnych.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556