ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Problem z występem Brauna Strowmana na TLC?

– Braun Strowman aktualnie pauzuje z powodu kontuzji łokcia.Obecnie przechodzi rehabilitację, której celem jest 16 grudnia i TLC. Jest jednak wiele rzeczy, które WWE może zrobić, jeśli Strowman nie będzie gotowy w 100% na TLC, np. w miejscu Brauna pojawiłby się Bray Wyatt. Nie zaburzyłoby to storyline’u, ponieważ Strowman wracając od razu wznowiłby rywalizację z Corbinem.

W tej chwili walka Strowmana z Corbinem jest nadal promowana. Dodatkowo na szali jest możliwość walki Strowmana z Lesnarem o Mistrzostwo Universal na Royal Rumble, jeśli wygra ten pierwszy. Jeśli wygra Corbin to na stałe będzie GM RAW, jednakże gdy przegra to straci jakąkolwiek władzę w WWE.

Braun ma tylko 9 dni na wyleczenie się, ale na ten moment nie wygląda to ciekawie.

 

Oko za oko!!!!!! Potwór nadchodzi!!!!

Tak czy inaczej do tego starcia prędzej czy później dojdzie.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778