ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Prince Puma przechodzi do WWE?

PrincePuma

Ricochet, w Lucha Undergorund znany jako Prince Puma nie jest obecnie bukowany na żadne show, które odbędzie się po czerwcu. The Wrestling Observer donosi, iż są sporo szanse na to że powodem takiej sytuacji jest fakt, iż Puma ma zadebiutować w WWE.

WWE już wcześniej wykazało się zainteresowaniem jego postacią, jednakże był wtedy w czasie trwania kontraktu z Lucha Undergound. Kontrakt ten wygasa po zakończeniu nagrań do trzeciego sezonu Lucha Undergound, czyli za około miesiąc. Sezon ten zakończy swoją emisję pod koniec 2017 roku i przez ten czas Puma miałby zakaz pracowania dla konkurencji.

Bardzo możliwe, iż LU nie da jednak rady zatrzymać swojego byłego mistrza przez tak długi czas, gdyż nie będą mu wtedy wypłacać pensji. Jeśli Ricochet zostałby jednak zatrudniony w WWE, dostawałby on wypłatę przez 90 dni tejże przerwy, ciągle oficjalnie pracując dla Lucha Underground, takie bowiem są prawa „compete clause”, które nowy zawodnik WWE podpisuje z federacją, jeśli z powodu konkurencyjnej firmy nie może od razu podjąć pracy.

Biorąc pod uwagę niewątpliwe korzyści(przynajmniej finansowe) jakie płynęłyby z pracy dla WWE, Prince Puma może bardzo poważnie rozważyć taką propozycję i porzucić Lucha Underground.

Jeśli nie jesteście jeszcze zapoznani z tą postacią, to tutaj możecie zobaczyć co potrafi:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556