ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Premiera filmu o Paige, Elias i Bobby Lashley na Twitterze, Stephanie McMahon wspomina swoją pierwszą pracę w WWE

– Kinowa premiera filmu „Fighting with My Family” została przesunięta, odbędzie się w Nowym Jorku i Los Angeles w czwartek, 14 lutego.

Film koncentruje się na dyrektorze generalnym WWE SmackDown – Paige i jej rodzinie zapaśników, zainspirowanych brytyjskim filmem dokumentalnym, który ukazał się kilka lat temu. The Rock’s Seven Bucks Productions i WWE Studios są jednymi z firm, które podjęły się wydania filmu. The Rock tworzy film w filmie. Paige jest grana przez aktorkę Florence Pugh oraz Tessę Blanchard, która służy jako jej kaskaderka. Zelina Vega wciela się w rolę AJ Lee, a rodziców Paige zagrają Nick Frost i Lena Headey. W filmie pojawiają się także bracia Paige biorący udział w try-outach WWE.

Jak widać poniżej, The Rock ujawnił światu nowy plakat promujący film, a MGM Studios wydało dwa nowe kadry:

Nowy plakat dla naszej szalonej komedii opartej na prawdziwej historii @WWE’s @RealPaigeWWE i jej rodzinie zapaśniczej. To zaszczyt, że mogę odegrać tak niewielką rolę w karierze Paige, określając jakiś moment, a także przedstawiając historię jej rodziny na dużym ekranie. #FightingWithMyFamily @SevenBucksProd

 

 

– Stephanie McMahon świętowała Throwback Thursday zamieszczając w sieci rzadkie zdjęcie jej z pierwszej pracy w WWE, kiedy to promowała towar dla The Rockers jako nastolatka.

Moja pierwsza praca w @WWE polegała na promowaniu towaru! Czy ktoś jeszcze ma tą niesamowitą koszulkę? #TBT

 

– Elias i Bobby Lashley wysłali do siebie ostrzeżenia na Twitterze, by podkreślić ich udział i walkę w niedzielnym WWE PPV – TLC. Podczas pojedynku, gitara Eliasa zawiśnie nad ringiem, aby użyć jej jako broni. Poniżej można zobaczyć ich tweety:

Chcesz spoiler z #WWETLC?? Za trzy dni usłyszysz strunę gitary od @AmEliasWWE, moją muzykę, kilka trzaśnięć, a sędzia odliczy 1-2-3. Przywyknijcie do tego chłopcy i dziewczęta. #AllMighty robi następny krok, aby stać się #UniversalChampion, z którego będziecie mogli być dumni!

 

To pojedynek na drabinie i skończy się, gdy rozwalę twój głupi tyłek gitarą. Spędziłem większą część 2018 r. czyniąc cię trafnym i dając ci każdą okazję do wykorzystania twojej osobowości. Udało ci się zawieść w obu sprawach. Na TLC zostawię cię za sobą i wzniosę się w kosmos w 2019 roku.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778