ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Prawdziwy powód zwolnienia Enzo Amore

– Były zawodnik Enzo Amore został niedawno oczyszczony z zarzutów odnośnie gwałtu, o którym było głośno jakiś czas temu.

Jak się okazało, nie był to główny powód jego zwolnienia z WWE. Mike Jackson podczas PWInsider Elite wyjawił, dlaczego federacja postanowiła pozbyć się byłego mistrza Cruiserweight. Według niego kontrowersja związana z gwałtem była ostatecznym powodem, jednak sam zawodnik często zachowywał się niewłaściwie w stosunku do innych zawodników. Już wcześniej do opinii publicznej dotarła informacja o tym, że Roman Reigns wyrzucił Enzo z autobusu WWE podczas jednej z tras. Teraz jednak pojawiło się parę innych informacji. Enzo często mówił rzeczy, których mówić nie powinien, szczegóły jednak nie są znane. Zwracał również uwagę innym zawodnikom w szatni, jednak w zły sposób. Te dwie informacje wyjaśniałyby doniesienia o tym, że w pewnym momencie Enzo nie miał dostępu do męskiej szatni zawodników WWE.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778