ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Prawdopodobny powód skrócenia ring name’u Apollo Crewsa!

– Wczoraj wrestlingowy świat obiegła informacja o tym, iż WWE postanowiło skrócić ring name Apollo Crewsa do samego Apollo.

Początkowo zmiana ta była widoczna tylko w sekcji „roster” na stronie WWE.com oraz na profilach wrestlera na portalach społecznościowych. Podczas wczorajszego RAW została oficjalnie potwierdzona.

Skracanie nazw zawodnikom WWE to ostatnimi czasy chleb powszedni w federacji Vince’a McMahona. Po takim zabiegu są m.in (Antonio) Cesaro, (Aleksander) Rusev, Big E (Langston) czy też (Adrian) Neville, Elias (Samson) lub najświeższy przykład – (Erick) Rowan i (Luke) Harper. Takie zmiany są wprowadzane, ponieważ Vince McMahon uważa, że skrócone ring name’y brzmią lepiej. Jednakże w przypadku Apollo istnieje jeszcze inny powód.

Daniel Wood z „Sportskeeda” poinformował, iż WWE za pośrednictwem maila potwierdziło, że powyższa zmiana była spowodowana ostatnim przykrym wydarzeniu w USA. W zeszłą środę w Parkland na Florydzie doszło do tragedii, gdy 19-letni Nikolas Cruz zabił za pomocą karabinu 17 osób, w tym uczniów i nauczycieli w szkole średniej, z której został wyrzucony. WWE najwidoczniej wolało uniknąć nawiązania do Cruza, mimo różnicy w pisowni obydwu nazwisk. Stąd decyzją Vince’a McMahona było skrócenie ring name’u Apollo Crewsa.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783