ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Prawdopodobne wielkie zmiany w galach WWE Pay-Per-View, Wywiad z Deanem Ambrosem oraz Danielem Bryanem i więcej!

RAW SmackDown

– Niedawno informowaliśmy was o tym, że WWE zastrzegło sobie znak towarowy „Clash of the Champions” dla nowych programów telewizyjnych, zabawek, gier i innych towarów. Pisaliśmy także, że federacja chce, aby po podziale rosteru Raw i SmackDown dostały osobne gale PPV w każdym miesiącu. Oczywiście nie tyczyło by się to gali Royal Rumbe, Wrestlemanii, SummerSlam oraz Survivor Series.

Pewien użytkownik na stronie Reddit podaje, że Clash of the Champions ma zostać galą dla brandu Raw. Udostępnił także kalendarz gal PPV do końca 2016 roku. Póki co nie są to potwierdzone informacje, więc lepiej traktować je z przymrużeniem oka.

qxxcnH7

– Na kanale WWE na YouTube pojawił się nowy cotygodniowy wywiad prowadzony przez Michaela Cole’a. Tym razem komentator Raw rozmawiał z nowym mistrzem WWE Wagi Ciężkiej, Deanem Ambrosem.

– Wczoraj pisaliśmy o tym, że Daniel Bryan będzie współprowadzącym turnieju WWE Cruiserweight Classic. Wczoraj Daniel pojawił się w Performance Center, gdzie przeprowadzono z nim wywiad:

WWE udostępniło także inny filmik, w którym Bryan rozmawiał z uczestnikami tego turnieju:

– Generalny Manager NXT William Regal ogłosił oficjalnie, że Finna Balor i Shinsuke Nakamura zawalczą ze sobą 13 lipca. Walka odbędzie się już jutro podczas tapingów NXT.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552