ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Prawdopodobne pojedynki na Night of Champions!

night of champions

W poniższym wpisie znajdziecie najbardziej prawdopodobne pojedynki zaplanowane na Night of Champions 2015.

WWE World Heavyweight Championship 

W tym pojedynku oczywiście zobaczymy starcie Setha Rollinsa i Stinga, które będzie main eventem gali.

Divas Championship 

WWE planuje aby Nikki Bella broniła swojego tytułu przeciwko Charlotte, aczkolwiek te plany mogą się z łatwością zmienić.

Tag Team Championship 

O te mistrzostwa zmierzą się ze sobą The Dudley Boyz, The Prime Time Players i oczywiście The New Day, które będzie próbowało obronić tytuły. To starcie jest niemalże pewne.

Intercontinental Championship

Ryback tym razem najprawdopodobniej zmierzy się jedynie z Big Showem.

United States Championship 

Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów Setha Rollinsa, gdyż najpewniej wystąpi On na Night of Champions w dwóch walkach. Drugą z nich będzie rewanż z SummerSlam, w którym zmierzy się Johnem Ceną o pas US.

The Wyatt Family vs Roman Reigns & Dean Ambrose 

Nie jest jednak wiadome czy będzie to tradycyjny mecz tag teamowy czy six-man tag team match, w którym byli członkowie Shield musieliby znaleźć sobie nowego partnera.

Ponad to WWE planuje umieścić na gali takiej pojedynki jak Sheamus vs Randy Orton, Kevin Owens vs Cesaro, Neville vs Stardust oraz Dolph Ziggler vs Rusev. Ten ostatni może jednak przerodzić się w mixed tag team match, w którym to do każdego z zawodników dołączy jego menadżerka.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552