ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Prawdopodobna karta walk na Hell in a Cell 2015!

hell in a cell

Mimo, iż na razie jedynie pojedynek Brock Lesnar vs The Undertaker został zapowiedziany na najbliższe PPV, jakim jest Hell in a Cell, to jednak możemy spodziewać się na nim kilku rewanżów z Night of Champions. Tak zatem prezentuje się prawdopodobna kartka walk, na chwilę obecną: 

Divas Championship: Charlotte vs. Nikki Bella vs. Paige

Intecontinental Championship: Kevin Owens vs Ryback 

WWE Championship: Seth Rollins vs. Kane

Wyatt Family vs. Roman Reigns, Dean Ambrose & Randy Orton

Natomiast przeciwnika Johna Ceny, który podejmie próbę odebrania pasa mistrzowskiego Stanów Zjednoczonych, poznamy zapewne po jutrzejszym Raw. 

Należy pamiętać, iż wszystkie mecze są jedynie przypuszczeniami, opartymi na informacjach zza kulis WWE. Jako, że do Hell in a Cell pozostało sporo czasu, karta może ulec pewnym zmianom i na 100% dodanych zostanie do niej jeszcze parę pojedynków.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778