ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Poznaliśmy nowe mistrzostwo w WWE! [Aktualizacja]

 

– Na RAW Mick Foley przedstawił nowy tytuł mistrzowski. Jest nim 24/7 Championship, któremu towarzyszą specyficzne zasady. 24/7 Champion może stracić swój pas wszędzie i w każdym momencie podczas trzeciej godziny RAW. W dodatku pokonać go może każdy wrestler RAW, SmackDown, 205 Live, NXT i NXT UK.

Pierwszym posiadaczem nowego tytułu został Titus O’Neil, który wyszedł zwycięsko z wieloosobowego brawlu i po prostu podniósł mistrzostwo w ringu. Podczas celebracji na rampie został przypięty z zaskoczenia przez Roberta Roode’a i to on jest teraz 24/7 Championem. Roode’owi udało się ukryć przez gromadą pretendentów na zapleczu, ale za tydzień będzie musiał zachować maksymalną ostrożność.

Aktualizacja

R-Truth przypiął Roberta na parkingu i odjechał samochodem jako trzeci w historii 24/7 Champion!

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778