ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pożegnanie Deana Ambrose’a, możliwy powrót byłego mistrza WWE oraz więcej!

– Dean Ambrose nie przedłuży swojego kontraktu z WWE, o czym informowaliśmy Was 30 stycznia tutaj.

Podczas dzisiejszego odcinka Monday Night RAW miało dojść do starcia pomiędzy Deanem Ambrosem a Bobbym Lashleyem. Walka była zapowiadana jako ostatni pojedynek Ambrose’a w WWE. Do pojedynku jednak nie doszło – były WWE Champion rzucił się na Lashleya, który powiedział, że zajmie się żoną Deana gdy ten odejdzie z federacji. Doszło do bójki pomiędzy zawodnikami z której zwycięsko wyszedł Bobby Lashley. Kiedy Monday Night RAW zeszło z anteny, Rollins wywołał Reignsa z zaplecza, a następnie poprosił o wyjście do ringu Deana Ambrose’a. Po chwili cała trójka stała przed publicznością w Nowym Jorku. Rollins podziękował mu za wszystko co dla niego zrobił i stwierdził, że gdyby nie on, nie posiadałby WWE Universal Championship. Pogratulował również Reignsowi pokonania nowotworu. Fani chantami prosili Ambrose’a, aby nie odchodził. Były WWE Champion powiedział, że najlepszym co widział w WWE był „Rollins odzyskujący tytuł i przyciskający głowę Lesnara do ziemi.” Wspomniał również, że gdy debiutowali na TLC, Arn Anderson nazwał ich „dwoma niezależnymi przygłupami i graczem futbolu”. Więcej w filmie poniżej:

 

– Wygląda na to, że już niedługo do WWE ponownie zawita Bray Wyatt. Podczas Monday Night RAW fani w Nowym Jorku oraz widzowie byli świadkami interesującego filmiku:

Nie jest to na ten moment potwierdzona informacja, jednak dużo na to wskazuje. Po pierwsze śmiech, który słyszymy w nagraniu, bardzo przypomina śmiech Braya Wyatta. Po drugie jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia Rotundy, który zmienia swoją fryzurę:

– Pojawiły się nowe informacje w sprawie napastnika, który zaatakował Breta Harta podczas tegorocznej ceremonii Hall of Fame. Zach Madsen być może spędzi kilka w więzieniu, na co wpływa kilka czynników – zaatakowanie Harta, zaatakowanie ochrony WWE oraz np. atak podczas transmisji na żywo docierającej na cały świat. Pojawiła się również informacja, że Madsen będzie musiał zapłacić 1200 dolarów za swój czyn.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552