ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Pożegnanie Deana Ambrose’a, możliwy powrót byłego mistrza WWE oraz więcej!

– Dean Ambrose nie przedłuży swojego kontraktu z WWE, o czym informowaliśmy Was 30 stycznia tutaj.

Podczas dzisiejszego odcinka Monday Night RAW miało dojść do starcia pomiędzy Deanem Ambrosem a Bobbym Lashleyem. Walka była zapowiadana jako ostatni pojedynek Ambrose’a w WWE. Do pojedynku jednak nie doszło – były WWE Champion rzucił się na Lashleya, który powiedział, że zajmie się żoną Deana gdy ten odejdzie z federacji. Doszło do bójki pomiędzy zawodnikami z której zwycięsko wyszedł Bobby Lashley. Kiedy Monday Night RAW zeszło z anteny, Rollins wywołał Reignsa z zaplecza, a następnie poprosił o wyjście do ringu Deana Ambrose’a. Po chwili cała trójka stała przed publicznością w Nowym Jorku. Rollins podziękował mu za wszystko co dla niego zrobił i stwierdził, że gdyby nie on, nie posiadałby WWE Universal Championship. Pogratulował również Reignsowi pokonania nowotworu. Fani chantami prosili Ambrose’a, aby nie odchodził. Były WWE Champion powiedział, że najlepszym co widział w WWE był „Rollins odzyskujący tytuł i przyciskający głowę Lesnara do ziemi.” Wspomniał również, że gdy debiutowali na TLC, Arn Anderson nazwał ich „dwoma niezależnymi przygłupami i graczem futbolu”. Więcej w filmie poniżej:

 

– Wygląda na to, że już niedługo do WWE ponownie zawita Bray Wyatt. Podczas Monday Night RAW fani w Nowym Jorku oraz widzowie byli świadkami interesującego filmiku:

Nie jest to na ten moment potwierdzona informacja, jednak dużo na to wskazuje. Po pierwsze śmiech, który słyszymy w nagraniu, bardzo przypomina śmiech Braya Wyatta. Po drugie jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia Rotundy, który zmienia swoją fryzurę:

– Pojawiły się nowe informacje w sprawie napastnika, który zaatakował Breta Harta podczas tegorocznej ceremonii Hall of Fame. Zach Madsen być może spędzi kilka w więzieniu, na co wpływa kilka czynników – zaatakowanie Harta, zaatakowanie ochrony WWE oraz np. atak podczas transmisji na żywo docierającej na cały świat. Pojawiła się również informacja, że Madsen będzie musiał zapłacić 1200 dolarów za swój czyn.