ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powroty na wczorajszych Live Eventach, Sheamus, „SmackDown Fallout”

Randy Orton-5
– Wczoraj odbyły się dwa WWE Live Eventy. Pierwszy miał miejsce w Chicago, na którym powrócił Bad News Barrett. Zawodnik ogłosił publiczności w Chicago iż ma dla nich złe wiadomości i nie zawalczy na tej gali twierdząc, że są lepsze miasta gdzie mógłby mieć swoją powrotną walkę po kontuzji. Na tej gali obecne były zawodniczki z NXT: Charlotte i Sasha Banks. Natomiast na gali w Madison Square Garden w Nowym Jorku do ringu powrócił Randy Orton, który w dość krótkim pojedynku pokonał Kane’a. Pod koniec walki wieczoru ( A był to street fight match: John Cena vs Seth Rollins) doszło do kilku interwencji. Big Show ruszył z pomocą Rollinsowi jednak Ziggler mu w tym przeszkodził. Chwilę później Kane chciał pomóc posiadaczowi walizki MitB, ale w tym przeszkodził mu Orton. Z ciekawostek warto dodać, że na gali w Nowym Jorku NXT Champion Sami Zayn pokonał Adriana Nevilla, a sami fani ocenili ten pojedynek jako świetny występ obydwu zawodników.

Poniżej zdjęcia z powrotu Ortona:

– Sheamus w poprzedni weekend zakupił DeLoreana inspirowanego tym z filmu „Powrót do przyszłości” wartego 55,000 $ z Just Toys Classic Cars w Orlando.

– Poniżej najnowsze SmackDown Fallout:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778