ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powroty na SmackDown Live, Duża zmiana w pojedynku mistrzowskim na Fastlane 2019! Oraz więcej!

– Wpis zawiera spoilery z ostatniego epizodu SmackDown Live.

– Na ostatnim odcinku Błękitnej Tygodniówki doszło do dwóch powrotów. Pierwszym z nich był powrót Kevina Owensa. W czasie podpisania kontraktu na walkę o pas WWE pomiędzy Danielem Bryanem a Kofim Kingstonem, wyszedł Vince McMahon, który oznajmił, że członek The New Day nie zawalczy o złoto Błękitnego Brandu. Prezes WWE ogłosił, że miejsce Kofiego w pojedynku na Fastlane zajmie powracający Kevin Owens. KO pauzował od października zeszłego roku, kiedy to przeszedł operacje kolan. Co ciekawe wcześniej spekulowano, że pojedynek Bryan vs. Owens o pas WWE odbędzie się na WrestleManii 35.

– Do ringu WWE powrócił również Matt Hardy, który razem z Jeffem pokonali The Bar. Pojawiły się informacje o tym, że umowy Matta i Jeffa wygasną za kilka dni, jednak WWE postanowiło skorzystać z pewnej klauzuli w kontraktach braci, przedłużając je o kolejny rok. Co ciekawe oryginalnie na SD Live miał odbyć się pojedynek Cesaro vs. Johnny Gargano.

– WWE oficjalnie ogłosiło kolejny pojedynek na Fastlane 2019. Obecna mistrzyni kobiet SD – Asuka będzie broniła swojego tytułu przeciwko Mandy Rose:

Poniżej zaktualizowana karta gali Fastlane 2019:

1. WWE Championship match:
Kevin Owens vs. Daniel Bryan (c)

2. SD Tag Team Championship match:
Shane McMahon & The Miz vs. The Usos (c)

3. WWE Women’s Tag Team Titles Match:
Nia Jax & Tamina vs. Sasha Banks & Bayley (c)

4. SmackDown Women’s Title Match:
Mandy Rose vs. Asuka

Fastlane 2019 odbędzie się 10 marca.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556