ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powroty na najbliższym RAW? Nikki Bella i Alicia Fox w nowej sesji zdjęciowej oraz więcej!

monday-night-raw-logo-2016
– Na najbliższym RAW ma prawdopodobnie dojść do kilku powrotów.

Oficjele WWE podobno mają sięgnąć po „straszne” postacie z przeszłości federacji specjalnie na Halloweenowe wydanie Monday Night RAW, które będzie miało miejsce już w najbliższy poniedziałek. Na obecną chwilę nie wiadomo jakich wrestlerów WWE zamierza ściągnąć na tę galę.

– Nikki Bella wraz z Alicią Fox brały udział w sesji zdjęciowej dla WWE zatytułowanej „Dark Carnival”. Poniżej możecie zobaczyć filmik z tejże sesji:

– Do przykrej sytuacji doszło w rodzinie aktualnego mistrza Universal, Kevina Owensa. Jego żona, Karina Steen, musiała usunąć w tym tygodniu swoje konto na Instagramie z powodu nękania przez ludzi. Wszystkie jej dotychczasowe wpisy na tym serwisie są niedostępne. W sierpniu tego roku Karina umieściła film z reakcją syna na wygranie tytułu Universal przez Owensa. Niestety te nagranie również dostało falę krytyki m.in od Amina Elhassana z ESP, który udostępnił te wideo z dopiskiem, że „Do tego czasu, aż ktoś mu powie, że to było skryptowane”.
Elshassana jeszcze kilkukrotnie negatywnie wypowiadał się zarówno o Pro Wrestlingu jak i Owensie. Jednakże później pracownik ESPN przeprosił mistrza Universal i jego rodzinę.

Komentarze