ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powroty i debiuty gwiazd podczas Greatest Royal Rumble


Jak to zwykle bywa, podczas gal typu Royal Rumble dochodzi do powrotów i debiutów gwiazd.

Nie inaczej było podczas Greatest Royal Rumble!

Podczas prezentacji nowych adeptów z Performance Center, do ringu powrócił Koshorow Daivari, który odszedł z federacji w 2007 roku. Wraz ze swoimi bratem Ariyą, który obecnie występuje w 205 Live, zostali oni jednak wyrzuceni z ringu przez nowe nabytki NXT.

Kiedy doszło do Greatest Royal Rumble Matchu, z numerem 12 pojawił się Hornswoogle. Irlandczyk ostatni raz w WWE pojawił się w 2016 roku, a po rozstaniu się największą federacją wrestlingową na świecie zaliczył krótki epizod w Impact Wrestling, gdzie miał feud z Rockstar Spudem.

Kolejną niespodzianką, pomimo zapowiedzi, był Rey Mysterio. Byłego WWE Championa oglądaliśmy ostatnio podczas styczniowego Royal Rumble. Rey pojawił się z numerem 28.

Numer 34 to najnowszy członek Undisputed Ery – Roderick Strong. Roddy swój debiut zaliczył podczas turnietu o WWE Cruiserweight Championship, jednak po przegranej wrócił do NXT.

Z numerem 37 doczekaliśmy debiutu w WWE naszego rodaka. BABATUNDE  AIYEGBUSI zadebiutował w ringu WWE. Jego pobyt nie był bardzo długi, bowiem został wyeliminowany przez Brauna Strowmana, który wszedł z 41 numerem.

Kolejną osobą, która była zapowiedziana do udziału w tej walce, był The Great Khali. Po raz ostatni Hindusa widzieliśmy na Battleground 2017, kiedy pomógł wygrać Jinderowi Mahalowi Punjabi Prison Match. Jego kontrakt skończył się w 2014 roku. Khali wszedł do walki jako 45 zawodnik, ale wyleciał z niej bardzo szybko, bowiem został wyeliminowany przez Brauna Strowmana i Bobby’ego Lashley’a.

I wreszcie, na sam koniec, pierwszy raz od 25-lecia RAW zobaczyliśmy Chrisa Jericho. Został on wyeliminowany przez Brauna Strowmana.

Warte odnotowania są także pojawienie się: Marka Henry’ego (numer 5), Hirookiego Sumiego (numer 7), Tuckera Knighta (numer 24) oraz Dana Mathy (numer 40).