ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powroty i debiuty gwiazd podczas Greatest Royal Rumble


Jak to zwykle bywa, podczas gal typu Royal Rumble dochodzi do powrotów i debiutów gwiazd.

Nie inaczej było podczas Greatest Royal Rumble!

Podczas prezentacji nowych adeptów z Performance Center, do ringu powrócił Koshorow Daivari, który odszedł z federacji w 2007 roku. Wraz ze swoimi bratem Ariyą, który obecnie występuje w 205 Live, zostali oni jednak wyrzuceni z ringu przez nowe nabytki NXT.

Kiedy doszło do Greatest Royal Rumble Matchu, z numerem 12 pojawił się Hornswoogle. Irlandczyk ostatni raz w WWE pojawił się w 2016 roku, a po rozstaniu się największą federacją wrestlingową na świecie zaliczył krótki epizod w Impact Wrestling, gdzie miał feud z Rockstar Spudem.

Kolejną niespodzianką, pomimo zapowiedzi, był Rey Mysterio. Byłego WWE Championa oglądaliśmy ostatnio podczas styczniowego Royal Rumble. Rey pojawił się z numerem 28.

Numer 34 to najnowszy członek Undisputed Ery – Roderick Strong. Roddy swój debiut zaliczył podczas turnietu o WWE Cruiserweight Championship, jednak po przegranej wrócił do NXT.

Z numerem 37 doczekaliśmy debiutu w WWE naszego rodaka. BABATUNDE  AIYEGBUSI zadebiutował w ringu WWE. Jego pobyt nie był bardzo długi, bowiem został wyeliminowany przez Brauna Strowmana, który wszedł z 41 numerem.

Kolejną osobą, która była zapowiedziana do udziału w tej walce, był The Great Khali. Po raz ostatni Hindusa widzieliśmy na Battleground 2017, kiedy pomógł wygrać Jinderowi Mahalowi Punjabi Prison Match. Jego kontrakt skończył się w 2014 roku. Khali wszedł do walki jako 45 zawodnik, ale wyleciał z niej bardzo szybko, bowiem został wyeliminowany przez Brauna Strowmana i Bobby’ego Lashley’a.

I wreszcie, na sam koniec, pierwszy raz od 25-lecia RAW zobaczyliśmy Chrisa Jericho. Został on wyeliminowany przez Brauna Strowmana.

Warte odnotowania są także pojawienie się: Marka Henry’ego (numer 5), Hirookiego Sumiego (numer 7), Tuckera Knighta (numer 24) oraz Dana Mathy (numer 40).

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783