ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powroty i debiut na RAW, Pierwszy zapowiedziany pojedynek na Night Of Champions oraz więcej! (Spoilery)

WWE_Raw_2014
– Wpis zawiera spoilery z RAW.

– Podczas wczorajszego RAW doszło do dwóch powrotów oraz do debiutu. Pierwszym powrotem było pojawienie się Dudley Boyz. Zaatakowali oni obecnych mistrzów TT, The New Day. Powrót Dudley Tag Teamu możecie obejrzeć poniżej:

Na RAW zapowiedziano, że Dudley Boyz pojawią się na SmackDown.

Drugim powrotem był występ Stinga. The Icon pojawił się w miejscu, gdzie powinna stać statua Setha Rollinsa darowana przez The Authority. Później doszło do brawlu pomiędzy Stingiem i Rollinsem, który wygrał legendarny zawodnik WCW zabierając WWE World Heavyweight title. Powrót Stinga można zobaczyć poniżej:

Debiut natomiast zaliczył zawodnik NXT Braun Stowman. Pojawił się on pod koniec pojedynku Wyatt Family z Romanem Reignsem i Deanem Ambrosem atakując Reignsa. W późniejszej części RAW, Bray Wyatt ogłosił, iż Stowman jest nowym członkiem Wyatt Family.
Braun Stowman podpisał kontrakt z NXT w 2013 roku. Natomiast 19 Grudnia 2014 roku zadebiutował w Live Evencie NXT pokonując Chada Gable’a. Poniżej możecie zobaczyć wprowadzenie Stowmana do Wyatt Family:

– Powrócę teraz do konfrontacji Stinga z Sethem Rollinsem. Po RAW Triple H ogłosił, że Sting zmierzy się z Sethem Rollinsem w pojedynku o WWE World Heavyweight championship na Night Of Champions a następnie na stronie WWE ta informacja została potwierdzona. Póki co nie ma żadnej wzmianki o tym czy na szali również znajdzie się U.S title. Poniżej ogłoszenie Triple H’a:

– Dudley Boyz o swoim powrocie:

– Neville wypowiada się na temat Stardusta:

– Team Bella o pojedynku na RAW:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556