ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powroty gwiazd WWE do NXT

– Podczas wczorajszego live eventu NXT w Buffalo doszło do jednorazowych powrotów gwiazd WWE do NXT.

Chodzi o Harpera z Bludgeon Brothers oraz Tylera Breeza. Ten pierwszy wyzwał do walki o tytuł NXT North American Championa – Ricocheta, jednak poległ. Z kolei książę piękności pokonał Marcela Barthela.

Przypomnijmy, że na co dzień obie gwiazdy występują w głównych rosterach. Harper jest członkiem SmackDown Live, a Breeze RAW. Są oni członkami dywziji tag teamowych w swoich brandach, jednak ze względu na kontuzję ich partnerów – Rowana i Fandango, WWE nie ma na tych zawodników pomysłu w solowej karierze. Przypomnijmy, że do niedawna Bludgeon Brothers byli SmackDown Tag Team Championami, jednak stracili swoje tytuły na rzecz The New Day podczas SmackDown Live po SummerSlam. Z kolei największe osiągnięcie Breezango to bycie #1 Contender do mistrzostw SmackDown Tag Team podczas Backlash 2017.

Póki co panowie nie są zapowiadani na następne live eventy Żółtego Brandu. Jeżeli ponownie się na nich pojawią, poinformujemy Was o tym.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778