ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót zawodnika na live eventcie WWE, Nowy kontrakt czołowej gwiazdy NJPW i więcej!

– Bray Wyatt powrócił do występów ringowych

Zawodnik pracował podczas wczorajszego live eventu RAW w Columbus, gdzie pokonał Barona Corbina w walce bez dyskwalifikacji. Pierwotnie miał on powrócić do pracy dzień wcześniej podczas gali w MSG, jednak WWE postanowiło wykorzystać powrót Johna Ceny i to on zmierzył się z byłym GM’em RAW.

Wyniki wspomnianego live eventu:

1. Finn Balor pokonał Dolpha Ziggler i Drew McIntyre’a w Triple Threat Matchu

2. Apollo Crews wygrał 15 osobowy Battle Royal, dzięki któremu zagwarantował sobie w przyszłości mecz o Pas Interkontynentalny

3. Ember Moon & Natalya pokonały Ruby Riott & Liv Morgan w Tag Team Matchu
W narożniku koleżanek z Riott Squad stanęła Sarah Logan

4. Bobby Lashley pokonał Eliasa
W narożniku Lashley’a stanął Lio Rush

5. Dean Ambrose (C) pokonał Setha Rollinsa w Steel Cage Matchu i obronił Mistrzostwo Interkontynentalne

6. Bobby Roode & Chad Gable pokonali AoP i The Revival w Triple Threat Tag Team Matchu i obronili mistrzostwa RAW Tag Team
W narożniku AoP stanął Drake Maverick

7. Bayley & Sasha Banks pokonały Danę Brooke i Mickie James w Tag Team Matchu

8. Ronda Rousey (C) pokonała Nię Jax i obroniła mistrzostwo kobiet RAW
W narożniku Nii stanęła Tamina

– Już dzisiaj w Detroit odbędzie się taping RAW, który zostanie wyemitowany w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Na show zapowiadany jest powrót Johna Ceny oraz Steel Cage Match, w którym zmierzą się Dolph Ziggler i Drew McIntyre. Lokalnie zapowiedziane są też powrót Braya Wyatta i pojedynek Deana Ambrose’a z Apollo Crewsem o Mistrzostwo Interkontynentalne.

Co tak naprawdę się wydarzy? Śledź RAW w naszej zakładce live świętując Nowy Rok w iście wrestlingowy sposób. Jeżeli jednak impreza sylwestrowa zakręci ci w głowie, już jutro będziesz mógł przeczytać wyniki na naszej stronie internetowej.

– Czołowa gwiazda NJPW Hiroshi Tanahashi poinformował, że przedłużył kontrakt z tą federacją. Na razie nie są znane żadne szczegóły i mogą pozostać one jeszcze w tajemnicy przez jakiś. Przypomnijmy, że podczas Wrestle Kingdom Tanahashi zmierzy się w walce wieczoru z Kennym Omegą o IWGP Heavyweight Championship, które należy do tego drugiego. Gala odbędzie się w przyszły piątek 4 stycznia.

– NJPW poinformowało, jak będzie prezentować się ramówka ich największej gali Wrestle Kingdom 13. Show w Tokyo Dome, które odbędzie się 4 stycznia, poprzedzi godzinne pre-show, startujące o godzinie 8 rano czasu polskiego, w trakcie którego zobaczymy Gauntlent Match. Ten wyłoni pretendentów do tytułów NEVER Openweight Six Man Tag Team. O godzinie 8:50 nastąpi oficjalna ceremonia otwarcia, a o godzinie 9 rozpocznie się główna gala, którą otworzy walka o NEVER Openweight Championship pomiędzy Kotą Ibushim a Willem Ospreay’em.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783