ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót Y2J w Styczniu, Legenda WCW na najbliższym PPV? Aktualna karta na Survivor Series i inne

Charlotte-nxt-divas-34387740-1284-722
– Obecna mistrzyni kobiet w NXT, Charlotte jest zabookowana na RAW w Greenville, które odbędzie się 8 Grudnia. Charlotte pojawi się również na tapingu SmackDown w Columbus w stanie Georgia, który będzie miał miejsce 9 Grudnia.

– Chris Jericho pojawi się na jeszcze kilku live eventach w Styczniu przed samą galą Royal Rumble, możliwe więc jest, że zobaczymy zawodnika na styczniowym PPV. Poniżej rozpiska live eventów na których zjawi się Y2J:
* 23 Stycznia 2015 w Trenton.
* 17 Stycznia 2015 w Las Vegas.
* 18 Stycznia w Houston.
* 24 Stycznia w East Rutherford.

– Według różnych źródeł w WWE, na Survivor Series ma pojawić się Sting. Na chwilę obecną te źródła twierdzą, że legendarny zawodnik WCW ma pojawić się tylko na PPV.

– Na SmackDown Triple H zapowiedział, że jeżeli drużyna Johna Ceny przegra na Survivor Series, to zwolni on wszystkich członków zespołu oprócz Johna. Poniżej aktualna karta na niedzielne PPV:

1. Survivor Series match:
Team Cena (John Cena, Dolph Ziggler, Big Show, Erick Rowan oraz Ryback) vs Team The Authority (Seth Rollins, Kane, Mark Henry, Rusev oraz Luke Harper)- jeśli drużyna The Authority przegra, Triple H oraz Stephanie McMahon utracą władzę, natomiast jeżeli drużyna Johna Ceny przegra, to Dolph Ziggler, Ryback, Big Show oraz Erick Rowan zastają zwolnieni.

2. WWE Divas Title match:
AJ Lee (c) vs Nikki Bella

3. WWE Tag Team title Match:
Stardust i Goldust (c) vs The Miz i Mizdow vs The Usos vs Los Matadores

4. Divas Survivor Series match:
Alicia Fox, Natalya, Emma i Naomi vs Paige, Cameron, Summer Rae oraz Layla

5. Dean Ambrose vs Bray Wyatt

Podczas Pre-Show ujrzymy w akcji Fandango wraz z Rosa’e Mendes a podczas panelu dyskusyjnego w trakcie Pre-show zobaczymy Bad News Barretta oraz Paula Heymana.

Możliwe, że na Survivor Series zobaczymy jeszcze jedną walkę w której mogą zadebiutować New Day.

– Najnowszy odcinek The JBL (not Cole) Show:

– Materiał z sesji fotograficznej dla The Box Magazine w której uczestniczył Seth Rollins:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556