ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót Ortona, Wywiad z Bryanem, Następny zapowiedziany pojedynek na TLC 2014 oraz inne

Yoshi_Tatsu
– Były zawodnik WWE, Yoshi Tatsu został wycofany z turnieju World Tag League organizowanego przez New Japan Pro Wrestling. Jak informuje sam wrestler za pośrednictwem twitera, badania wykazały, że Tatsu ma złamane dwie kości w szyi. Prawdopodobnie do złamań doszło podczas jego walki z AJ Styles’em, która miała miejsce 8 Listopada. W kolejnym wpisie na twitterze, Yoshi dodaje, że czuje ogromny ból związany z urazem, nie może zasnąć oraz, że pierwszy raz w życiu musiał być hospitalizowany.

– Randy Orton nie jest awizowany na żadne eventy WWE aż do WWE Holiday Tour kicks off, które odbędzie się po świętach Bożego Narodzenia.

– Bad News Barrett otrzymał „Zieloną Kartę” w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że nie musi martwić się o wizę. Przypomnę, że w 2010 roku Barrett miał problemy z przedłużeniem ważności swojej wizy.

– Micheal Cole w tym tygodniu przeprowadził wywiad z Danielem Bryanem. Bryan opowiada o debiucie Stinga, wielkim zwycięstwie Zigglera, o swoim powrocie oraz o The Authority:

– Podczas wczorajszego tapingu SmackDown poznaliśmy kolejną walkę na TLC 2014. Jak zapowiedział gościnny General Manager, Daniel Bryan, na najbliższym PPV zobaczymy chairs match pomiędzy Kanem a Rybackiem. Karta grudniowego PPV wygląda póki co następująco:

1. TLC match:
Dean Ambrose vs Bray Waytt
2. Chairs match:
Ryback vs Kane

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778