ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót na SmackDown Live, Seth Rollins w programie ESPN, Komentarz Slammiversary i więcej!

– Fanów SmackDown Live ucieszy z pewnością to, że do pracy w roli GMa tej tygodniówki powraca Daniel Bryan.

Przypomnijmy, że były WWE World Heavyweight Champion nie był obecny w telewizji od kwietnia w związku z tym, że opiekował się swoją ciężarną żoną Brie Bellą oraz urodzoną w maju ich córeczką – Bridie Joy. Poniżej tweet Bryana na temat zaistniałej sytuacji oraz jego tłumaczenie:

Czekam na zobaczenie historii, która stanie się na WWE Money in the Bank, ale już we wtorek wracam do pracy na SmackDown Live.

 

– W poniedziałkowym programie ESPN – Sports Center gościł będzie Seth Rollins i ma w nim mieć duże ogłoszenie. Spekuluje się, że The Architect ogłosi, że znajdzie się na okładce gry WWE 2k18.

– Z racji tego, że na Slammiversary Jeremy Borash i Josh Matthews mają walkę przeciwko sobie, Impact Wrestling podało do wiadomości, że komentarzem do tej gali zajmą się Don West oraz Robert Flores.

– Na koniec filmy z kanału WWE na YouTube

6 najdziwniejszych rzeczy w historii, o które bito się w Ladder Matchu:

Money in the Bank Ladder Match z 2012 roku, w którym brali udział Big Show, Kane, Chris Jericho, The Miz oraz John Cena:

Szczegóły statusu wolnego agenta u Johna Ceny:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552