ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót King Of The Ring, Pierwsze zapowiedziane starcie na Payback i więcej! (Spoilery)

King-of-the-Ring-645x370.0.0
– Newsy zawierają spoilery z Extreme Rules 2015.

– WWE oficjalnie zapowiedziało, że na najbliższym RAW odbędzie się kolejna edycja King Of The Ring. Finał turnieju zostanie wyświetlony we wtorek na WWE Network. Poniżej ramówka WWE Network na ten tydzień:
https://youtu.be/JKPBxUhaRaw

– Podczas Extreme Rules poznaliśmy pierwsze zapowiedziane starcie na Payback 2015. Najbliższe PPV odbędzie się 17 Maja w Baltimore w stanie Maryland. Pierwszym zapowiedzianym pojedynkiem na tę galę jest „I Quit Match” pomiędzy Johnem Ceną a Rusevem o tytuł Stanów Zjednoczonych.

– Tyson Kidd oraz Cesaro skomentowali utratę tytułów Tag Teamowych zeszłej nocy:

– Nowi mistrzowie Tag Teamowi, The New Day wypowiedzieli się o zdobyciu pasów drużynowych:

– Wygrana Ambrose’a z Harperem na Extreme Rules była jego pierwszą wygraną na PPV od czasu rozpadu The Shield w poprzednim roku. Natomiast, jeśli potrzeć na pojedynki singlowe to była to pierwsza wygrana Ambrose’a na PPV od Night of Champions w 2013 roku, gdzie bronił U.S title przeciwko Zigglerowi. Poniżej możecie zobaczyć wypowiedź Deana na temat jego pojedynku z Harperem:

– Sheamus o przegranym pojedynku z Zigglerem:

– Neville o swoim wczorajszym występie:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552