ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót Johna Ceny! Kiedy wróci Nikki Bella? Oraz więcej!

john-cena-wwe-gi
– Podczas wczorajszego live eventu w Madison Square Garden w Nowym Jorku do ringu powrócił John Cena.

Był to pierwszy występ zawodnika od czasu gali Hell in a Cell 2015, gdzie po porażce z Alberto Del Rio dostał od federacji dłuższą przerwę. Podczas wczorajszego show rywalem Ceny był właśnie Alberto Del Rio a stawką walki był pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych. John wygrał przez DQ w wyniku czego Alberto nadal jest mistrzem U.S. Na najbliższym RAW ponownie dojdzie do pojedynku obydwu zawodników i tym razem znów stawką będzie pas mistrzowski. Poniżej kilka zdjęć z powrotu Johna Ceny:

Tonight in #WWEMSG, @johncena returned to in-ring action! @madisonsquaregarden

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WWE (@wwe)

John killing it at #WWEMSG for his return!!!! #JohnCena #Cenation #NeverGiveUp #WWEHolidayTour @johncena

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Nikki (@fearlessnena86)

– Drugim zawodnikiem, który powrócił na tej gali był Stardust. Przegrał on z Titusem O’Neilem. Stardust ostatni raz w ringu pojawił się na gali RAW, 8 Grudnia. Po walce z Jackiem Swaggerem mówiono o tym, że doznał kontuzji.

– Będąc w temacie powrotów to ostatnio Nikki Bella ujawniła, że nie wie czy będzie w stanie powrócić do walk przed końcem Stycznia przyszłego roku. Diva WWE przechodzi obecnie rehabilitację. Nikki Bella nie walczy od 26 Października, gdzie doznała urazu szyi. Najprawdopodobniej była to przepuklina kręgosłupa.

– Najnowsze WWE Top 10:

– Najnowsze WWE Fury:

– Na koniec Nia Jax trenująca na siłowni ze swoim kuzynem, The Rockiem :