ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót Jasona Jordana tuż tuż! Kane wygrywa wybory! oraz Groźby śmierci w kierunku gwiazdy WWE!


– Według wielu źródeł może być zdolny do występu nawet w przyszłym tygodniu!
Według PWInsider Jason Jordan ma wrócić jeszcze w tym miesiącu do RAW. Nie widzieliśmy go na tygodniówkach od początku 2018 roku ze względu na problem z nerwem w szyi, który wymagał operacji.

Jason przeszedł operację nerwu szyi 5. lutego. WWE usunęło Jordana ze wszystkich Live Eventów w styczniu, zostawiając go jednak na RAW w formie nieaktywnej w ringu postaci. Jednak w lutym został już całkowicie usunięty z tygodniówek. Póki co nie wiadomo czy Jason po powrocie będzie kontynuował gimmick syna Kurta Angle’a.

– Szef kampanii politycznej Glenna Jacobsa (Kane’a) został przyłapany na korytarzu urzędu miasta podczas wiwatowania z wyniku wyborów:


Jak się póżniej okazało Kane wygrał z głównym oponentem – Bradem Andersem o zaledwie 17 głosów.
Możemy zatem powiedzieć, że od dziś tytułujemy Wielkiego Czerwonego Demona per „Major”.

– Na Greatest Royal Rumble Ariya Daivari i jego brat Shawn wyszli na segment przedstawiający zwycięzców „try-outu” Arabii Saudyjskiej z flagą Iraku, sławiących właśnie ten kraj. Dla jeszcze nie wiedzących: Arabia Saudyjska i Irak powiedzmy, że „niespecjalnie się lubią”. Nie lubią do tego stopnia, że główny uczestnik tegoż to segmentu Ariya Daivari zaczął otrzymywać groźby śmierci!

Niestety niektórzy ludzie zaczęli mnie atakować pomimo, że była to czysta rozrywka. Padło kilka gróźb odebrania mi życia. Chciałem wydać osobiste oświadczenie na ten temat, żeby pokazać, jakie są moje poglądy w porównaniu do postaci, jaką gram w t.v.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556