ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót Harpera i Rowana coraz bliżej, Byli mistrzowie NXT odejdą z WWE? oraz więcej!

– Jak podaje RingSideNews, The Bludgeon Brothers zostali dopuszczeni przez WWE do walki.

Dwójka była widziana w ostatnim czasie na treningach w Performance Center. Zbliża się WrestleMania i powrót zawodników mógłby otworzyć wiele nowych drzwi w kwestii storyline’ów i WWE SmackDown Tag Team Championship. Powrót byłych członków The Wyatt Family nastąpi prawdopodobnie na najbliższym PPV, czyli Royal Rumble.

– Wygląda na to, że niedługo będziemy musieli pożegnać się z jedną z drużyn WWE. Mowa tutaj o The Revival. Pojawiły się informacje, że dwójka rozpoczęła rozmowy z WWE w sprawie rozwiązania kontraktu. Decyzja zawodników jest zrozumiała, biorąc pod uwagę ich dominację w NXT, a to jak wygląda teraz ich życie na Monday Night RAW. Jeżeli rzeczywiście drużyna opuści WWE, bardzo możliwą opcją jest, że trafią do All Elite Wrestling. Wielu fanów uważa nawet to za pewne, ponieważ The Revival wystąpiło jakiś czas temu z napisem „#FTR”, co zamiast „Forever The Revival”, może oznaczać rozpowszechnioną przez The Elite frazę.

– WWE usunęło z Royal Rumble Matchu 3 zawodników – Finna Balora, Sashę Banks oraz Kalisto. Jednak taka decyzja jest zrozumiała: Balor zmierzy się z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo Universal, Banks z Rondą Rousey o WWE RAW Women’s Title, a Kalisto wezmie udział w Fatal 4-Wayu o pas Cruiserweight. Usunięcie tej trójki pozwala WWE na umieszczenie nowych nazwisk w Royal Rumble Matchu.