ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót gwiazdy WWE do akcji, Pożegnalne nagranie gwiazd NXT, David Otunga o AEW

– Niedawno Mustafa Ali został wycofany z pojedynku przeciwko Danielowi Bryanowi na gali Elimination Chamber po tym, jak doznał wstrząsu podczas live eventu w Fort Wayne.
Ali od tamtego czasu nie pojawiał się w kwadratowym pierścieniu. Podczas ostatniego live eventu SmackDown w Minneapolis w stanie Minnesota, Ali powrócił na ring, gdzie zmierzył się z mistrzem WWE – Danielem Bryanem.

 

 

– Minęły ponad trzy lata odkąd David Otunga ostatnio występował na ringu WWE. Otunga jest panelistą gali pay-per-view i czasami komentuje, ponieważ wygląda na to, że jego czasy wrestlingowe minęły. Otunga ma zaledwie 38 lat, więc na pewno jest wystarczająco młody, aby pozostać aktywnym zawodnikiem, ale wydaje się być zadowolony z obecnej pozycji. Rozmawiał z Chrisem Van Vlietem o końcu swojej kariery zapaśniczej i o tym, czy był zadowolony ze swojej ostatniej walki.

Nie przeszkadza mi to, że przegrałem tę walkę. Oczywiście, był to fajny storyline oraz fajna okazja, więc… tak. Zdecydowanie jestem z tego zadowolony.

Otunga został również zapytany o Cody’ego Rhodesa oraz wyraził swoją opinię na temat All Elite Wrestling.

Chcę tylko powiedzieć, że Cody… Myślę, że ten facet jest dla mnie fascynujący. Szanuję jego i wszystko, co zrobił i robi, ponieważ ma świetną wizję, którą spełnia. Często da się usłyszeć ludzi mówiących: ‚Zrobię własną promocję’, lecz to tylko słowa. W przypadku Cody’ego to także czyny.

 

– Aleister Black ponownie skomentował przyszłość swoją i Ricocheta w WWE. Zawodnicy w ciągu ostatnich kilku tygodni zaczęli pojawiać się RAW i SmackDown. Black zauważył, że pomimo odejścia jego i Ricocheta, NXT jest w bardzo dobrych rękach innych gwiazd, takich jak Matt Riddle, Keith Lee i kolejnej wielkiej gwiazdy, której imienia początkowo nie wymienił. Przez cały swój poprzedni feud, Velveteen Dream chciał, aby Black wymówił jego imię. ‚Odchodzę – odchodzimy, oddajemy NXT w ręce bardzo zdolnego Velveteena Dreama’ – powiedział Black.

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778