ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Powrót Donalda Trumpa do WWE?, Kontuzje gwiazd NXT oraz więcej!

– Jak wiemy, WWE ma w swojej galerii sław samego prezydenta Stanów Zjednoczonych, czyli Donalda Trumpa.

Trump jest przyjacielem Vince’a McMahona. Kiedyś aktywnie uczestniczył w programach WWE. Po raz pierwszy podczas WrestleManii VII, a następnie podczas WrestleManii XX. Dodatkowo Trump Plaza gościło 2 WrestleManie – 4 i 5. Podczas WrestleManii 23, wraz z Bobbym Lashleyem oraz Umagą, ogolił głowę prezesa WWE po tym, jak założył się z McMahonem, że Lashley pokona Umagę:

Dodatkowo, 15 czerwca 2009 roku prezydent USA powrócił do WWE jako właściciel Monday Night RAW – od teraz podczas show nie miało być reklam, a Trump miał osobiście oddać pieniądze za bilety. Przez to wydarzenie akcje WWE spadły o 7%. Tydzień pózniej Vince McMahon odkupił RAW za podwójną cenę. W 2013 roku Trump został wprowadzony do WWE Hall of Fame:

WWE rozważa aktualnie powrót Trumpa. Federacja szuka wszelkich sposobów, aby przyciągnąć do siebie widownię z powodu powstania konkurencji, jaką jest AEW. Powrót Trumpa miałby odbyć się po przejściu SmackDown LIVE na Fox w październiku. Właśnie na Niebieskiej Tygodniówce prezydent miałby się pojawić. Jak podaje Ring Side News, sam Trump jest zainteresowany pojawieniem się i trwają rozmowy na linii WWE – Trump. Podobno jego występ miałby być „większy od Obamy”, a federacja dałaby mu bardzo dużo czasu antenowego z powodu jego długich przemówień.

– Podczas trasy NXT Road Trip doszło do kontuzji dwóch gwiazd NXT – Karen Q oraz Rachael Ellering. Karen Q na swoim Twitterze opublikowała wpis w którym informuje, że nie będzie w stanie kontynuować trasy z powodu złamanej nogi. Natomiast Ellering doznała urazu kolana podczas meczu:

– Alexa Bliss pochwaliła się na Twitterze dwoma nowymi tatuażami:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556